Už je to tak, právnické esá v Smere potrebujú právnu pomoc

Aspoň tak to naznačil advokát Para po zverejnení uniknutého videa, ktoré zaznamenáva jeho stretnutie s lídrami Smeru. Para hovorí, že je celkom normálne, ak u neho niekto hľadá pomoc, aby sa s ním stretol. Nerozmýšľa. Ide a rieši.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Chudák Para musel byť veľmi prekvapený, keď sa mu v telefóne ozvali právnické špičky Smeru so žiadosťou o právne rady. Neviem, aké myšlienky mu naskakovali do hlavy, ale ak by som sa ja ocitla v koži advokáta Paru, mala by som minimálne trému a možno by som z takejto náhlej ponuky i niekoľko nocí nespala. Čo môžu právnici od právnika chcieť? Veď on je známy najmä ako advokát podozrivých korupčníkov, čo by od neho potrebovali títo ľudia bez poškvrny, ktorí by sami vo svojej vzdelanosti mohli právnické rady rozdávať?

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Či bol advokát (zvyknutý na onakvejšie prostredia) prekvapený, keď ho taxík (alebo čím išiel na schôdzku) doviezol do nevábne vyzerajúcej poľovníckej chaty pri Leviciach, neprezradil. Klient je klient a keď sa páni Fico a Kaliňák cítia dobre v takomto prostredí, musí to rešpektovať. Najesť dostal, teplo tam bolo, tak čo.

Ak niekto z nás, ktorí sme videá videli, očakával nejakú senzáciu, čakal márne.

Podľa pána Fica to bolo stretnutie priateľov (Fico+Kaliňák+Bődőr st. + Gašpar ml.), ktorí podľa Kaliňáka viedli „len súkromné rozhovory o súkromných problémoch a frustráciách.“

Nuž, senzácia sa nekoná.

Skryť Vypnúť reklamu

I muži zvučných mien majú niekedy svoje dni, problémy a frustrácie, s ktorými sa potrebujú zveriť cudziemu advokátovi na samote u lesa.

Pozn. autorky:

A tento poznáte?

Spadol chudák anjel na zem do blata. Bol celý špinavý, a tak ho zobral čert do pekla. To sa však nebesiam nepáčilo, a tak poverený nebeský úradník zavolal do pekla, že čo to má znamenať. Pekelný úradník sa nebesiam za tento čin ospravedlnil, povedal, že hneď po prílete do pekla zistili, akú dotyčný čert vykonal chybu, okamžite ho zbavili všetkých oprávnení a už si na zem tak skoro nevycestuje.

„No, nás ale vôbec nezaujíma, aké máte v pekle postupy,“ rozčuľoval sa nebeský úradník: „my chceme anjela naspäť.“

Skryť Vypnúť reklamu

„Nuž, tak to máte smolu,“ povedal pekelník: „čo raz peklo uchváti, to už nikdy nenavráti.“

„No, ale my vás dáme k súdu,“ kričal nebeský úradník.

„To môžete,“ povedal belzebub: „Len som zvedavý, kde zoženiete právnikov...“

 

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  601
  •  | 
  • Páči sa:  2 360x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu