Vo väzení väzni žijú, čakajú na amnestiu

Na poslednej tlačovke šéf Smeru pripomenul, že sa blížia prezidentské voľby. "Čo nemá iné starosti?", pomyslela som si.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Veru, nemá.

Robert Fico vie, že na tomto výbere kandidáta si musí dať záležať najviac, ako si kedy dal. Dobrý prezident sa hodí vždy, ale teraz je to iné. Dnes už totiž nejde o fazuľky. Dnes ide o všetko.

Kandidát na prezidenta z dielne Smeru musí spĺňať viaceré náročné kritériá, lebo musí zabodovať u Slovákov a hlavne... musí vyhrať. Za každú cenu. Ak by nebol Robert v pozícii, v akej je, išiel by do toho možno sám, lebo on by bol najlepšou protiváhou súčasnej prezidentke. No doba je neistá, nik nevie, kde bude v čase volieb Robert bývať, takže musí nájsť niekoho, kto by bol adekvátnou náhradou. Kto bude: krásny ako Koleník, múdry ako sova, silný ako Bivoj, vtipný ako kolega Blaha, výrečný ako Bičan, s povesťou a charizmou Štefánika a s lojalitou k strane Smer, ako on sám. A ak by mal aspoň niečo z mravov a nastavenia Miloša Zemana, bolo by to najsamlepšie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Prečo?

Lebo...

... vo väzení väzni žijú a čakajú na amnestiu.

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  699
  •  | 
  • Páči sa:  4 936x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
SkryťZatvoriť reklamu