Začína to byť napínavé

Nervy stratil už aj Pellegríni. Opustil tlačovku tak rýchlo, že ak by mal dlhé vlasy, tak by mu plápolali v prievane.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

Akási novinárka vraj na webovej stránke Hlasu objavila miznúce a znovu sa objavujúce tisícky eur a meniace sa mená darcov, a trvá na tom, aby jej to predseda vysvetlil. Už tri dni dobiedza, už tri dni ho naháňa. Teraz. Keď toho má Peter až nad hlavu. V prieskumoch volebných preferencií Hlas klesol na druhé miesto, prvenstvom rozradostnený Fico mu ponúka spoluprácu a Danko, ktorému vraj Covid otvoril oči, po ňom chce, aby hovoril pravdu.

A novinárka vyjde priamo v centrále Hlasu s takouto sprostosťou...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Niet sa čo čudovať, že s ňou predseda vybehol a priamo prstom jej ukázal, kde patrí. Na ulicu. Konkrétne na Lazaretskú 15, pred budovu centrály, kde si môže hrať svoje divadlo. Dovnútra centrály majú prístup len novinári, ktorí sa pýtajú normálne.

A dobre, že ju dal Peter takto do late a ukázal, kde má svoje miesto.

Nesmie teraz dovoliť, aby mu Hlas ešte viac klesol, kvôli nejakým tisíckam, ktorému lietajú na webe. Ide sa do finále a začína sa vyostrovať. Predseda Fico si zobral príklad z predvolebného ťahu Matoviča a už vyrazil do terénu. Zatiaľ teda iba Tour de pumpy, ale i tak. Peter vie, že aby ho tromfol, tabuľka s cenami predného hovädzieho, ktorú si tak pekne na tlačovku pripravil, mu v tomto tempe dlho stačiť nebude.

SkryťVypnúť reklamu

A ktovie, možno už teraz plánuje so svojim tímom stanovačku na letisku Sliač. Fotka ležiaceho Erika pred americkým tankom bude kauf.

Teraz už ide len o to, ktorý Erik si tam ľahne ako prvý.

Takže novinári, prosíme nerušiť...

Zdroj:

https://www.youtube.com/watch?v=2g25JhqazK0

https://plus7dni.pluska.sk/gal/domov/nakupe-potravin-vydal-fico-aj-natankovat-zobral-sebou-aj-kalinaka/15

 

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  703
  •  | 
  • Páči sa:  5 031x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu