Zvieratá - máte svoje chodníčky (máte tajné chodníčky)

Zvieratá – pred vami sme maličkí (áno, maličkí). Z kaluže a do blata za nos vedú nás zvieratááá...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Policajti dostali avízo, že sa na jednej z chát pri Leviciach riešia nelegálne obchody so zvieratami. Podozrenia boli tak silné, že Okresný súd  v Nitre schválil odpočúvanie chaty a policajti  sem nainštalovali malú kamerku. Nenápadne, medzi parožie. A vyplatilo sa.

Podozrenia sa totiž potvrdili.

Na chatu prichádzalo jedno zviera za druhým a kým sa policajti spamätali, chata ich bola plná. A nie obyčajných. Tých najväčších.

Takýto úlovok policajti asi nečakali. Predpokladali možno dvoch troch pytliakov s pár kilami jelenej karmenádle a ono toto... Nuž, nemôžeme sa čudovať, že zábery a dianie v chate sa zverejnili. Nepodeliť sa s takýmto úlovkom s národom by bola obrovská škoda.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V jednom sa však policajti mýlili.

Nejednalo sa o nelegálne obchody.

Ako potvrdilo jedno zo zvierat, takéto stretnutia veľkých zvierat je celkom legitímna praktika a taktika. Musia sa predsa dohodnúť na jednotnom postupe.

A tak ľudia nebláznime...

Nehľadajme žiadne senzácie. Všetky výstupy z týchto tajných stretnutí sa vraj vždy dozvieme na tlačovkách. Sú jednotné a právnicky dokonale premyslené. Takmer, ako by ich jedna mater mala.

Pozn. autorky:

A tak si zaspievajme zvesela: Z kaluže a do blata za nos vedú nás zvieratááá...

Zdroj:

https://www.aktuality.sk/clanok/10gzt9d/vysetrovali-pytliactvo-netusili-ze-na-chatu-pri-leviciach-chodi-fico-s-bodorom-ci-kalinak-s-parom/

Skryť Vypnúť reklamu

 

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  601
  •  | 
  • Páči sa:  2 343x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu