Doktor Bukovský vyhral prvostupňový súd s blogerom

Bloger, ktorý Bukovského označil za dezinformátora, naznačil, že dokazovať úmyselné konanie doktora je zbytočne prísne.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (16)

Čo viac dokazovať?

Je predsa nad slnko jasné, že Bukovský mal všetky svoje ťahy prešpekulované a robil všetko tak, aby sa to nedalo dokázať. Pri svojich zavádzajúcich vyhláseniach čerpal z odborných zahraničných zdrojov, takže pre tých, čo nevedia cudzí jazyk a nie sú odborne podkutí, to bolo zákerné, a z vlastnej praxe, čo mu môžeme, aj nemusíme veriť. Podľa vyjadrení blogera doktorova manipulácia bola tak manipulujúca, že zmanipulovala aj inteligentných, no "trojnásobne náchylnejších na podľahnutie" bratov Matyinkovcov. Aj keď majú obidvaja vysokoškolské vzdelanie, nepomohlo im to a "… po pozretí si Dr. Bukovského v diskusii v RTVS 23. 9. 2020 podľahli tieto obete sofistikovaným dezinformáciám Dr. Bukovského" a založili iniciatívu Hovorme spolu. A potom už sa to s nimi viezlo. Pozývali si rôznych ďalších zvrhlých konšpirátorov typu Beran a spol. a šírili nebezpečnú propagandu medzi slušný pospolitý ľud.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Bukovský však má podľa názoru blogera na svedomí nielen týchto dvoch chudákov, ktorí si vytrpeli svoje, ale pýta sa, či nie je zodpovedný aj za 3696 mŕtvych, ktorí skonali po 23. 9. 2020, teda po zhliadnutí inkriminovanej relácie v RTVS. Teda... buď on alebo ten, kto ho do RTVS vpustil.

Či si sudkyňa sedela na ušiach, keď sa bloger takto erudovane obhajoval, neviem, no ani s týmito odvážnymi a jasnými dôkazmi neuspel a súd prehral.

Nuž, takto sa tu žije v tomto našom svete zvrátenom.

Vôbec sa nečudujem, že sa bloger chystá odvolať sa na vyššiu inštanciu, a to až do Trenčína.

Tak mu držme palce.

A keď mu jeho nevyvrátiteľné dôkazy o tom, že doktor Bukovský je konšpirátor a hoaxer s premysleným plánom a túžbou likvidovať Slovákov, náhodou opäť neuznajú, tak potom radím už len jediné - osloviť Žilinku.

SkryťVypnúť reklamu

Zdroj:

https://dennikn.sk/3190721/bukovsky-vyhral-prvostupnovy-sud-s-blogerom-oznacit-lekara-za-dezinformatora-bolo-podla-sudkyne-neprimerane/

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  827
  •  | 
  • Páči sa:  8 875x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka s viac ako 26 ročnou pedagogickou praxou. Už viac ako 10 rokov sa venujem štúdiu ľudského temperamentu. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu