Dráma v Studenovodskom potoku bude mať možno už i svoje filmové spracovanie

Písmo: A- | A+

Šéf správy TANAPu Majko, ktorý sa rozhodol osobne venovať prípadu nivočenia tatranského chráneného územia, by chcel vidieť poslankyňu Tabák na mieste činu ešte raz.

Zo zrnitej a nekvalitnej fotky, ktorou zdokumentovala svoje neuvážené konanie (okúpala sa v  potoku v 5. stupni ochrany) a ktorú zverejnila na facebooku, nie sú pravdepodobne vidieť všetky detaily, ktoré ako hlavný vyšetrovateľ potrebuje poznať, a tak sa pán Majko rozhodol, že zoberie kameru a poslankyňu v teréne natočí. Ak by niekoho napadlo, že tento jeho plán má za sebou nejaké chlipné až zvrhlé pozadie, veľmi sa mýli. Podľa slov samotného šéfa TANAPu je to v podstate nápad pani poslankyne, ktorá vie, že si zaslúži trest a chce takto odčiniť svoje previnenie. Pôjde o výsostne náučné video, v ktorom poslankyňa urobí „nejakú osvetu o tom kúpaní."

Či pôjde o rekonštrukciu činu a pán Majko bude nakrúcať pani Romanu v potoku, sa v médiách neuvádza. Nevie sa ani to, či video pôjde na verejnoprávnej televízii alebo zostane len v archíve správy TANAPu, ktorá ho bude využívať ako výučbový materiál pre ochranárov a rybárov. Isté je len to, že pán Majko nenecháva nič na náhode, všetko poctivo zdokumentuje a vytrestá pani poslankyňu tak, aby si to zapamätala.

Nuž, pravidlá sú pravidlá a musia platiť pre každého.

Trebárs i pre poslankyňu.

No a my, chuderke, môžeme snáď len držať palce a zaželať jej, aby si pán Majko vybral ešte letný termín. Pózovať v Studenovodskom potoku v októbri totiž nie je bohviečo.

Zdroj:

https://www.topky.sk/cl/10/2170965/Kontroverzna-FOTO-poslankyne-Tabak-ma-dohru--Sef-TANAP-u-ju-zoberie-na-vysetrovanie--pridu-na-miesto-cinu-

 

Skryť Zatvoriť reklamu