Je to potvrdené: vrtuľník sa na balkón nezmestí

Písmo: A- | A+

Denník Sme opäť raz prestrelil. Správa o nadrozmernom balkóne pána Fica, na ktorý by sa podľa SME vraj pomestil vrtuľník, sa nezakladá na pravde. Ako v priamom prenose vyrátal sám Robert Fico, balkón meria necelých 100m2.

A bol od neho veľmi dobrý nápad o tomto celom natočiť krátke názorné video s podrobným výpočtom polomerov a priemerov, lebo inak bežný človek nechápe. Nahnevaný pri tabuli jasne preukázal, že ani náhodou by tam vrtuľník s listom vrtule 5,6 m nemohol pristáť. Polomer ani priemer kruhu nepustia.

Vôbec sa nečudujme, že sa nad týmto klamstvom a nad touto správou pán poslanec rozčúlil. Ako sám povedal, Slovensko žije celkom inými problémami, ľudia umierajú ako na bežiacom páse, vláda je v kríze, Soros sa snaží dopraviť všetkých migrantov do Európy a novinári sa snažia hľadať senzáciu u neho na balkóne. Ako v krátkom videu rozhorčene hovorí, vôbec by sa nečudoval, keby ho nabudúce obvinili, že vo vani prechováva ruskú ponorku.

Vážení novinári, trochu sa nad sebou zamyslite a venujte sa niečomu, čo je naozaj podstatné. Byt pána Fica je akurátny a primeraný jeho potrebám. Veď tam nežije sám. Je tam i jeho pani, ktorá sa tiež potrebuje vyspať, umyť a najesť. Nemôžu sa obidvaja tlačiť na nejakých 50m. A že si niekedy chcú vyraziť na čerstvý vzduch na balkón?

Čo to je 100m2? Pár muškátov, stôl, niekoľko stoličiek, nejaké to ležadlo,, húpacia sieť, nejaký ten maličký zakrytý bazénik, biliardík a kolková dráha a je po priestore. A vraj americký vrtuľník... 

Chudák pán poslanec.

Teraz si o ňom Slováci budú myslieť, že si žije nad pomery.

Pozn. autorky:

Pozdravujem vás, pán Fico a chcem vás upokojiť. Nemusíte byť smutný, že sa vám na balkón nezmestí americký vrtuľník. Náš balkón má 2m2 a celkom iste by sa tam nezmestil ani výfuk zo spomínaného stroja.

Zdroje:

https://www.youtube.com/watch?v=psKcWAECxFU

https://domov.sme.sk/c/22643620/v-smere-o-ficovom-byte-nehovorili-pravdu-a-smeju-sa-na-tom.html

Skryť Zatvoriť reklamu