Podpredseda SHO Polačik nechce byť ovca s rúškom

Písmo: A- | A+

Preto príde do potravín bez rúška (aby každý hneď na prvý pohľad poznal, že nie je ovca), poobhrýza a otvorí všetko, čo mu príde pod ruku a nezaplatí. Vraj, aby si aktívni sopliaci za pultom uvedomili, že nie každé zviera je ovca.

A takto by to malo vyzerať.

Každý člen strany, tobôž podpredseda, by mal prezentovať poslanie svojej strany a mal by sa správať tak, aby bol už na prvý pohľad rozoznateľný od ostatných. Statočný pán Polačik svojim odvážnym činom ukázal nielen brigádnikovi v potravinách, ale prostredníctvom facebooku i na sociálnych sieťach, ako si predstavuje obrodu slovenského národa a nabáda k tomu i ostatných.

Dosť bolo pasívneho zákazníka.

Treba ukázať predavačom, že nie sme ovce.

„Neobslúžia vás v obchode, lebo odmietate byť ovca s rúškom? Otvorte všetko, čo máte v košíku. Salám, mlieko, odhryznite si z rohlíka, pootvárajte proste všetko, a takto im to tam nechajte."

A prečo zostať len u potravín?

Chcú po vás rúško vo farbách-lakoch? Pootvárajte plechovky, povylievajte farbu, vystriekajte spreje.

Chcú po vás rúško v predajni aut? Vytrhnite zo pár sedadiel, rozbite zopár spätných zrkadiel.

A nebojme sa byť odvážni napr. i u lekára alebo v materskej škole...

A čo dodať na záver?

Nuž, snáď už len to, že i keď sa z ďalšieho šetrenia ukazuje, že sa tento incident možno ani nestal a odohral sa len v hlave pána podpredsedu, pán Polačik aspoň vo svojom statuse pekne opísal, ako si predstavuje hrdinu a obrodu. Neviem, čo tým sledoval, ale môžem mu zaručiť už teraz, že z jeho opísaného správania v potravinách si ho od dnes už s ovcou nik nepomýli. Hrdinovia jeho formátu sa totiž pohybujú v celkom iných ohradách a ohrádkach.

Zdroj:

https://www.topky.sk/cl/10/2159155/FOTO-Podpredseda-politickej-strany-sa-asi-zblaznil--Ludom-pre-ruska-radi-robit-neporiadok-v-obchodoch--vysmiali-ho-

Skryť Zatvoriť reklamu