A KTO je tou TREŤOU osobou a prečo bola kamera na biliardovom stole? (Video o Kiskovi)

Kontroverzné video s tragikomickým koncom. Dojem dvoch osamote debatujúcich nedôveryhodných pánov zničila posledná sekunda videa. Takže vieme, že tam bola minimálne jedna ďalšia osoba.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (27)

Predvolebná kampaň je v plnom prúde a s poslednými prieskumami sa blíži do finále. Jedným z vrcholov je aj nedávno zverejnené video z anonymného účtu. Vidno a počuť na ňom Michala Šuligu a Milana Reichela.

Ako tak sledujem, vidím, že VYBUCHLI všetky konšpiračné, nedôveryhodné, pochybné a zavádzajúce portály (a sociálne siete) na čele s Hlavnými správami. Tam dokonca diskusia za ani nie pár hodín zaknihovala takmer 2 000 komentárov. Samozrejme, ide len o smiešne anonymné účty. Z diskusie vyzdvihnem jeden úsmený príspevok, ktorý vystihuje všetko, o čom sa tam píše:

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Keď je to nedôveryhodné video, prečo teda (poznámka: Kiska) reagoval?

Veď načo reagovať na video, ktoré vie osobu aj celú stranu pred voľbami potopiť, no nie? Náááááčo...

Dobre, späť k videu. Je 15 dní do volieb, zaujímavé skvelé načasovanie? Dobre, ak ste horlivým odporcom Andreja Kisku, je tento záznam jednou veľkou slasťou. Ale ak na to chceme ísť kritickým myslením... Naozaj tí dvaja páni presvedčiví? Prečo Reichel pri pýtaní vody pozerá pred seba a nie na "kolegu"? Odraz akého silného svetla je v okne? Prečo je na nich všetko svetlo a naokolo je tma? (Cítim sa teraz ako nejaký konšpirátor z Magazínu 1)

A čo ma najviac zaujíma, KTO JE TÁ TRETIA OSOBA, ktorá vypla kameru? Jej tieň jasne vidieť v poslednej sekunde videa v pravej časti obrazovky. To tam ktosi stál nad nimi a sledoval ich? Alebo sa schovával? Je to len mihnutie a nedokážem urobiť printscreen, ale tak presvedčte sa sami TU.

SkryťVypnúť reklamu

V poslednej sekunde videa si všimnite túto časť obrazovky. Jasne tam je vidieť zásah tretej osoby, ktorá vypla nahrávanie. Iba takým "šmahom", že snáď tá kamera nebola ani skrytá, že by sa k nej ťažko "duch" pokúšal dostať...

Obrázok blogu

Dopĺňam úlovok z internetov. Akože, N-A-O-Z-A-J?

Obrázok blogu

Úsmevné je, že aj font tituliek (ktoré majú inak katastrofálnu úroveň slovenčiny) sa podobá na ten, ktorý SMER použil vo svojich infantilných videách. Podľa všetkého to nie je presne ten istý, ale mimoriadne podobný. Voľme 29.2. Z O D P O V E D N E!

Tomáš Blahuta

Tomáš Blahuta

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som študentom žurnalistiky na Univerzite Komenského v Bratislave a pracujem ako asistent poslanca NR SR Jána Benčíka. Takmer 5 rokov som bol redaktorom pre refresher.sk, čas som strávil aj v Slovenskej tlačovej agentúre (SITA). Som absolventom letnej školy proti extrémizmu a radikalizmu od Slovenského bezpečnostného inštitútu. Venujem sa najrôznejším slovenským reáliám a som poctivým lokálpatriotom. A ešte, zdolal som Transsibírsku magistrálu, poblúdil v Černobyle a navštívil som všetky štyri kúty Slovenska, doslova. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

287 článkov
SkryťZatvoriť reklamu