Depopulačná konšpiračná teória o vakcínach. Sú antivaxeri vždy o krok pred tajnou svetovou elitou alebo je to naopak?

Písmo: A- | A+

Poznáte tú teóriu, že každý očkovaný do pár rokov zomrie, pretože svetové elity chcú vstúpiť do Nového veku s menším počtom obyvateľov? Trochu som tú teóriu vylepšil.

O čom tá depopulačná teória hovorí.

Hovorí o tom, že svetové elity, nejakí židia, či sionisti chcú vstúpiť do nového svetového poriadku, v ktorom ale nebudú potrebovať niekoľko miliárd ľudí, lebo nás je veľa.

Tento nový svetový poriadok stojí na troch pilieroch:

 1. prírodných surovín je nedostatok a tak sa musí drasticky znížiť počet obyvateľov

 2. nastupujúca automatizácia spôsobí, že aj tak by ľudia nemali kde pracovať a len by cicali systém, svet preto treba vyľudniť o nepotrebných

 3. menej ľudí sa ľahšie kontroluje, a tých čo prežijú budeme mať pod palcom

"Skutočným motívom týchto opatrení je masívne zníženie svetovej populácie a totálna kontrola tých, čo prežijú.“
„Je viac než zrejmé, že za týmto silným vakcinačným tlakom je eugenická agenda gigantických rozmerov,“ tvrdí posledne aj známy nemecko-americký právnik špecializujúci sa na ľudské práva, Dr. Reiner Fuellmich.

https://www.slovanskenoviny.sk/preco-je-tu-taky-obrovsky-tlak-do-ockovania-ti-ktori-preziju-budu-zotroceni/?cn-reloaded=1

Tvárme sa nachvíľu, že je to pravda. Že svetové tajné spolky sa naozaj dohodli na tom, že znížia populáciu a zvyšných budú kontrolovať.

Máme tu teda dve skupiny ľudí, z pohľadu silných antivaxerov:

 1. Ľudia neočkovaní, ktorí odhalili plán. Ľudia, ktorí vždy pôjdu proti systému, proti elitám, proti autoritám. Vždy sa budú búriť, bojovať a protestovať.

 2. Ľudia očkovaní. Podľa antivaxerov sú to ľahko manipulovateľné ovce. Spravia vždy všetko čo im elity prikážu. Tu sa dajú vakcinovať, tam už platia klimatické a zelené dane a hentam veria, že digitalizácia nie je nástroj na ovládanie ľudí ale na zefektívňovanie a bezpečnosť práce. Proste ovce, ktoré za elitami pôjdu všade.

No a teraz sa zamyslime. Ak je tento plán pravdivý a tajné elity tu všetko riadia, majú obrovské finančné zdroje, vymysleli vírus, vymysleli vakcíny, podplatili lekárov.

Akú skupinu ľudí by chceli nechať nažive do Nového veku?

Chceli by nechať nažive tie ovce, ktoré za nimi všade idú a ktoré už teraz kontrolujú, lebo všetkému uveria? Veď by už nemuseli mať žiadnu námahu s prevýchovou, Nový vek by bol hneď.

Alebo svojich verných radšej zabijú cez vakcínu a do Nového veku vstúpia s antivaxermi, s ľuďmi, ktorí proti nim budú stále bojovať, protestovať, neveriť im, všetky plány deštruovať, robiť konflikty?

Sú antivaxeri o krok pred svetovými elitami, alebo sú elity o krok pred antivaxermi?

Ja byť na mieste tej tajnej svetovej elity, tak idem za logikou. Zabijem tých, čo ma poslúchajú, alebo tých, čo nie?

Koho budú svetové židovské "antislovanské" elity do Nového veku potrebovať? Rusov? Tí sú zaočkovaní na 17%. To by ich malo ešte veľa prežiť. Budú potrebovať nevzdelaných nezaočkovaných Afričanov? Alebo budú potrebovať svojich, čo veria v systém? Izrael zaočkovaný na 80%. Írsko 90%. Anglicko 90%. Dánsko 80%. V dobe automatizácie, kde namáhavé práce budú vykonávať stroje, budú svetové elity potrebovať vzdelaných programátorov? (ktorí majú vyššiu mieru sa očkovať) , alebo budú potrebovať nevzdelaných robotníkov? (ktorí majú nižšiu mieru sa očkovať).
Prečo sa začínajú vakcinovať aj malé deti? Aby sa nenakazili vírusom, ktorý pre nich aj tak nie je nijak smrteľný, alebo preto, aby ich elity potrebovali do budúcnosti? Koho teda budú do Nového veku svetové elity potrebovať?

Lebo podľa logiky antivaxerov to zatiaľ vyzerá tak, že zomrú Izraeliti, celá západná Európa a USA a ostanú Afričania, Slovania, Severokórejci a s nimi všetci antivaxeri, ktorí budú každý deň protestovať. To s nimi chce tajná židovská elita vstúpiť do Nového veku? S Afričanmi, Slovanmi a antivaxermi? Zaujímavé!

A preto tu máme upgrade depopulačného plánu Nového veku:

 1. 2019 - tajné elity vypustili nie veľmi smrteľný vírus. Bol akurát tak smrteľný aby mu polovica ľudstva uverila, že zabíja a druhá uverila, že to nič nie je. Oddeľovane zrna od pliev sa začalo.

 2. 2020 - tajné elity hneď na to vymysleli vakcínu. Ľudia, ktorí elitám veria a poslúchajú sa nechali zaočkovať. Druhá polovica ľudstva tomu neuverila a zaočkovať sa nedala.

 3. 2020 - 2021 - tajné elity denne vypúšťajú rôzne protichodné názory o vakcínach, či rôzne hoaxy aby viac zneistili ľudí, aby to ostalo čisto na viere alebo neviere v systém.

 4. 2022 - keď budú "veriaci" zaočkovaní, vakcíny sa prestanú vyrábať. Elity povedia, že je to nákladné vyrábať ďalšie vakcíny, že nikto ďalší sa už nechce zaočkovať a tak s očkovaním končia.

 5. 2023 - elity vypustia do sveta upravený vírus a to tak, že zapnú 5G siete, grafén vo vakcínach sa aktivuje a prostredníctvom zmenenej DNA budú očkovaní sami vyrábať nový druh vírusu. Voči tomuto vírusu bude každý očkovaný imúnny, lebo ho sami vytvárajú.

 6. 2023 - 2026 - Tento upravený vírus zabije všetkých dovtedy neočkovaných. Svetové elity povedia, že nemajú liek, že je to katastrofa.

 7. 2027 - Vitajte v Novom veku, v ktorom budú žiť už len poslušní ľudia veriaci v systém. Teda Izrael, Západná Európa, USA, Čína a pod. Ostatní zomreli lebo si mysleli, že boli o krok vpredu, boli však o krok vzadu.

 8. Sdieľaj kim nesmažu!

Skryť Zatvoriť reklamu