Pozvanka na dobru akciu v Nu Spirit: Soulful Music Made in USA

A už je to tu: prvý 'reklamný' prispevok na tento blog. Ale nemôžem si pomôct, prestižni americki nu jazzovi a nu soulovi DJi nechodia do Bratislavy každý týždeň. Už túto sobotu, 6. mája, príde do Nu Spirit Baru DJ Karl Injex z americkej Atlanty.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Karl pod rôznymi pseudonymami ako Jiva alebo Tauris sám produkuje moderný soul (taký čo má monoho bližšie k nu jazzovému parketu ako do MTV), okrem toho je známy svoju DJskou rezidentúrou Rude Movements v New Yorku a aby toho nebolo málo, ešte má prvidelnú rubriku Transatlantic Auudio v časopise Straight No Chaser, biblii všetkých (nu) jazzových fanúšikov. Nám navyše sľúbbil, že si prinesie aj kopec CD s doteraz nevydanou hudbou, takže veľa dobr§t bude mať slovenskú premiéru.

O warm-up & after sa postará DJ Kinet, čiže ja (ooops, teraz som si uvedomil, že som svoju druhú identitu na tomto blogu vlastne nepredstavil).

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Stretneme sa na Medenej 16!

Rado Tomek

Rado Tomek

Bloger 
  • Počet článkov:  102
  •  | 
  • Páči sa:  0x

som ekonomicky novinar a okrem toho aj DJ Kinet, promoter, majitel bratislavskeho Nu Spirit Baru. Zoznam autorových rubrík:  EkonomikaHudbaNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu