Pohľad extrémistu : .... a bude ešte horšie

Keď som si pred pár mesiacmi povedal, že aká je Európa v porovnaní s ostatným svetom bezpečná, nemyslel som že to, čo som si následne nato pomyslel sa možno stane skutočnosťou. A čo ma napadlo?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

 Hádajte, ako dostať do Európy militantného moslimského teroristu? Spravte z neho utečenca.

A žiaľ, práve sme toho svedkami. V živote by ma nenapadlo, že to načo si pomyslím, sa môže v budúcnosti stať realitou. Vlna utečencov sa valí za vlnou na Európu a tá jej nestačí odolávať. Na týchto okolnostiach je však pár vecí veľmi divných. V dosť častých prípadoch sú sprevádzaní vojenskými loďami aliancie, vraj kvôli ich bezpečnosti, a väčšinu z utečencov tvoria hlavne mladí zdraví muži. Nie je na nich vidieť nejaká veľká podvýživa a ani nejaká ekonomická mizéria. Zdanie však môže klamať, môžem sa mýliť a krivdiť im. Ale na všetkých záberoch z televízií a iných médií publikovaných na internete je jasné, že napr. účty za mobilné telefóny platí.......kto doplní? V prístave v Calais už "stanujú" niekoľko mesiacov...ako to, že už nemali zdravotné problémy kvôli hladu a biede? No možno mali, ale potom sme informovaní nesprávnym a nepravdivým spôsobom zrejme. A spôsob akým sa pokúšajú dostať ďalej tiež nie je s "kostolným poriadkom" . Vylamovanie a následné poškodenie nákladného priestoru kamiónov sa nedá ináč nazvať ako trestným činom proti majetku spáchaného dokonca úmyselne. Tieto osoby mali už dávno byť deportované späť do svojich krajín, alebo inak riešené miestnymi policajnými úradmi a nie tolerované na európskom území. A tieto osoby my tu máme prijať ako za svoje? Samozrejme, že s tým nesúhlasíme a nechceme také osoby na našom území. A myslím, že hovorím za väčšinu obyvateľov Európy, nie len Slovenska. A keď obyvatelia našej krajiny idú vyjadriť nesúhlas zhromaždením a následným pochodom, prdseda vlády...och prepáčte, predseda vlády ich označí za extrémistov a neonacistov. Tento klamársky šašo, ktorý je schopný akurát okrádať národ, prihadzovať pozemky svojim susedom a dovoľovať Širokému a spol. bohatnúť na štátnych zákazkách a privádzať do krachu stovky ľudí a firiem na Slovensku, tak tento pajác nás ide označiť za extrémistov? To už sa nedá ani nazvať ako " zlodej kričí chyťte zlodeja" . Z jednoduchého dôvodu. My žiadni extrémisti nie sme, ale on kriminálnik je. Človek, ktorý kryje a marí vyšetrovanie závažných zločinov nezrušením Mečiarových amnestií sa nedá ináč nazvať ako spolupáchateľ. Náš Trestný zákon, chvalabohu, alebo možno "žiaľ" takýto inšitút pozná. Spolupáchateľ je rovnako zodpovedný za spáchanie skutku ako páchateľ. Teda ako taký, by mal byť odsúdený rovnakou trestnou sadzbou. A ďalší kus z toho vládneho stáda, minister vnútra, žiada verejnosť o zaslanie videí kvôli úspešnej identifikácii "extrémistov a neonacistov" . Tento najlepšie zarábajúci minister, teda okrem ministerského platu, (niečo vyše 300 tisíc Eur k jeho platu, ktohovie začo...), čo zakazuje svojim policajtom podnikať, teda zarábať "povedľa" a pritom on sám je tomu učebnicový príklad, tak tento zmätok nevie, že videjka sú verejne dostupné aj na youtube...napríklad? Len dokazuje, aký je chudák neschopný vo veciach, v ktorých by mal vynikať a naopak, aký je schopný v iných veciach. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 V ostatných dňoch som si občas pozrel správy v našej televízii a jedného dňa odznela správa o obrovskom úspechu Polície v Bánovciach nad Bebravou, keď odhalili sieť zlodejov, ktorí z miestnej fabriky postupne v niekoľkých rokoch poodnášali výrobky (zrejme išlo o nejaké žiarovky) a tým si prenáramne prilepšili. Samozrejme, všetci sú už vo vyšetrovaní a spravodlivý trest ich neminie. Nechcem sa ich zastávať, spáchali trestný čin, majú byť potrestaní. Tak by to malo fungovať. Zaráža ma však akou formou to bolo podané v tej televízii. Vraj sa "poriadne nabalili" a zbohatli o necelých 230 tisíc Eur. Dobre čítate, 230 000. Hneď však za touto správou nasledovala správa o ďalšom obrovskom úspechu našich "tunelárov" z Váhostavu a vlády SR a to, že prepojili oba konce tunela "Svrčinovec"...tuším. A v spomínanom spote týchto správ sa producíroval minister dopravy Počiatek a aj Moravčík z Váhostavu. Akoby nič hovorili o úspechu svojho "tunela" . Vtedy som si spomenul na predchádzajúcu správu a povedal si, akí sú to "břídilovia" tí z Bánoviec, oproti týmto dvom pánom. Jední si užívajú na Bahamách a kradnú miliardy a druhí ukradnú pár tisíc a sedia.....Aký vie byť život sviňa. Firmy blízke Paškovi ruinovali a ešte stále ruinujú slovenské zdravotníctvo o milióny až miliardy a tiež nič...teda okrem Bahám, alebo Cypru asi v tomto prípade. Tiež pekná dovolenková zóna. 

SkryťVypnúť reklamu

 A potom sa tu niekto čuduje, ak ľudia idú vyjadriť svoj nesúhlas na ulicu a to dosť ráznym a trochu ostrejším spôsobom? Pretože už majú po krk toho klamstva neustáleho a tlaku vyvíjaného na nich a ich peňaženky zo strany vlády. Vlády, ktorá už skoro 26 rokov nerobí nič, len klame a okráda národ ktorý ich živí, priťahuje opasky, spúšťa kadejaké úsporné balíčky a pripravuje iné somariny len aby znepríjemnila život národu a spríjemnila ten svoj. Dám tej našej sprostej vláde jednu radu zadara. Chlapi, nie šetriť a uťahovať opasky!!! To nie je spôsob. Ale zbytočne neutrácať !!! Pamätajte. Pretože čím ďalej, tým viac budete trestaný v podobe rôznych zhromaždení a pochodov, ktorých intenzita a ostrosť sa bude geometrickou úmernosťou stupňovať. A pamätajte ešte jedno : Bude ešte horšie .

Gabriel Trubka

Gabriel Trubka

Bloger 
  • Počet článkov:  29
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Keď chceš ísť rýchlo, choď sám. Ak chceš ísť ďaleko, poďme spolu. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu