TEDxUNYP 2021 je za dverami!

TEDxUNYP 2021 je za dverami!
TEDxUNYP 2021 (Zdroj: UNYP)
Písmo: A- | A+

TEDxUNYP v sobotu 18. septembra privíta úspešných predstaviteľov komerčných, spoločenských, špor-tových, kultúrnych, akademických a právnych inštitúcií, ktorí sa v rámci tvorivej diskusie podelia o svoje skúsenosti a úspechy.

TEDxUNYP je nezávisle organizovaná, oficiálne licencovaná udalosť TEDx a najväčšia akcia v anglickom jazyku v Českej republike. Tohto roku sa akcia presťahuje do priestorov multifunkčnej UNYP Arény, kde sa v rámci poldenného programu predstaví 14 skvelých rečníkov z celého sveta.

TEDxUNYP združuje rozmanitú skupinu odborníkov, ktorí reprezentujú rôznorodé odbory zahŕňajúce komunikáciu, psychológiu, digitálny marketing, HR, technológiu, šport, filantropiu, ale aj hudbu a tanec. Tohtoročné prednášky pokrývajú pestrú škálu tém, od budovania inovatívnych materských škôlok vo veľkých organizáciách, problematiku rasizmu v umelej inteligencii, perspektívy hľadania autentickosti v digitálnom marketingu, až po otázku budúcnosti „Esports“. Zataľ čo vystúpenia rečníkov budú zlatým klincom TEDxUNYP 2021, akcia bude pre účastníkov rovnako príležitosťou nadviazať zaujímavé kontakty a taktiež budú mať možnosť zúčastniť sa na aktivitách pridruženého programu, ako sú TED Circles, VR alebo Esports.

„V tomto roku sa nám pre TEDxUNYP podarilo zaistiť doposiaľ nejlepšie obsadenie. Táto unikátna skupina rečníkov obsahujúca akademikov, CEO, umelcov a atlétov vzbudí zvedavosť a inšpiráciu, podporí vzdelávanie a podnieti zmysluplné diskusie. A čo viac, komunita UNYP se bude tešit na zdieľanie nápadov a kreatívnych myšlienok s ďalšími komunitami z Prahy a celého sveta,“ potvrdzuje Mark Anderson, marketingový riaditeľ University of New York in Prague, organizátor a držiteľ licencie TEDxUNYP.

„Veríme, že je dôležité prepojiť našich študentov so študentami z iných univerzít, rozšíriť ich vnímanie spoločenskej zodpovednosti a dať im príležitosť, vypočuť si názory na nové perspektívy a inovatívne nápady od lídrov z Českej republiky aj zo zahraničia. Tento typ kritického myslenia, vytváranie a zdieľanie nápadov, charakterizuje takisto University of New York in Prague, takže mať vlastnú akciu TEDx na našej vysokej škole je splnený sen. Tento prístup je vidieť aj na týme našich absolventov, študentov, zamestnancov a dokonca aj ľudí z rastúcej komunity TEDxUNYP, ktorí ju každoročne usporadúvajú “, dodal Sotiris Foutsis, generálny riaditeľ University of New York in Prague.

V medzinárodnej zostave rečníkov TEDxUNYP 2021 vystúpia :

TEDxUNYP 2021 - speakers
TEDxUNYP 2021 - speakers (zdroj: UNYP)

Podrobnejšie informácie ku konaniu akcie:

Dátum - sobota 18. septembra 2021 od 10:00 do 16:00

Miesto konania - UNYP Aréna, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň

Cena vstupeniek je 1200 Kč a zahŕňa:

  • Tri prednáškové bloky s 13 rečníkmi

  • Obed: vegánske a nevegánske varianty Zátiší Catering

  • Občerstvenie cez prestávku: nealko nápoje, občerstvenie a káva od Zátiší Catering

  • Interaktívne aktivity vrátane VR a Esports zón a TED Circles aktivít

  • Plátenku s pozornosťami od TEDxUNYP

  • Vstupenky je možné zakúpiť na: https://www.tedxunyp.cz/tedxunyp-2020

Viac informácií o predchádzajúcich a nadchádzajúcich udalostiach TEDxUNYP nájdete na: www.tedxunyp.cz

TEDxUNYP na sociálnych médiách:

Instagram: @tedxunyp

Facebook: @TEDxUNYP

Twitter: @TEDxUnyp

________________________________________________________________________________

 

Pre viac informácií o University of New York in Prague, vysokej škole, ktorá ponúka študijné programy v anglickom jazyku už od roku 1998, prosím kontaktujte marketing@unyp.cz.

Informácie o TEDx (x = nezávisle organizovaná akcia)

V duchu myšlienok, ktoré stoja za to šíriť, je program TEDx lokálne organizovanou akciou, ktorá združuje ľudí preto, aby im sprostredkovala skúsenosť porovnateľnú s TED udalosťami. V rámci TEDx udalostí, prináša kombinácia „TED Talks“ videí a rečníkov priamo na mieste, zmysluplné diskusie a prepojenie. Tieto lokálne a samostatne organizované akcie sa označují ako TEDx, kde x = nezávisle organizovaná TED udalosť. Konferencia TED poskytuje rámcové pokyny pre programy TEDx, ale sú samostatne organizované. (Za splnenia určitých pravidiel a predpisov).

Viac informácií o TED

TED je nezisková organizácia venujúca sa „Ideas Worth Spreading“ (myšlienkam, ktoré stoja za to šíriť), často vo forme krátkych prednášok predných mysliteľov a tých, ktorí myšlienky uplatňují v praxi. Mnohé z týchto vystúpení sa organizujú na konferenciách TED, vrátane každoročného zhromaždenia vo Vancouvri, ako aj na akciách TEDWomen, intímnejších akciách TED Salons, ale aj na tisícoch nezávisle organizovaných akcií TEDx po celom svete. Videá týchto vystúpení sú zdarma k dispozícii na TED.com a na dalších platformách. Audio verzie rozhovorov z TED2019 sú publikované na TED's podcaste TED Talks Daily, ktorý je dostupný na všetkých podcastových platformách.

Medzi otvorené a bezplatné iniciatívy TEDu, ktoré šíria nápady a myšlienky, patrí TED.com, kde sú každý deň zverejňované nové TED Talk videá; TEDx, ktoré poskytujú licencie tisícom jednotlivcov a skupinám k usporiadaniu miestnych, samostatne organizovaných udalostí v štýle TED po celom svete; program TED Fellows, ktorý vyberá inovátorov z celého sveta, aby posílil dopad ich pozoruhodných projektov a aktivít; Audacious Project, ktorý odhaľuje a financuje kritické myšlenky, ktoré majú potenciál ovplivniť milióny životov; TEDSummit, ktorý zhromažďuje najaktívnejších členov globálnej TED komunity pre brainstorming, diskusie, predstavenia, workshopy a eklektické programy rozhovorov na hlavnom pódiu; a vzdelávacia iniciatíva TED-Ed. TED má takisto rastúcu knihovňu pôvodných podcastov, vrátane TED Interview s Chrisom Andersonom, WorkLife s Adamem Grantem, TED en Español a Sincerely, X.

Sledujte TED na Twitteri https://twitter.com/TEDTalk, na Facebooku, http://www.facebook.com/TED, na Instagrame, http://instagram.com/TED  a na LinkedIn https://www.linkedin.com/company/ted-conference.

Skryť Zatvoriť reklamu