UNYP a Český olympijský tím aktivujú svoje partnerstvá

Partnerstvo medzi University of New York in Prague a Českým olympijským výborom začalo oficiálne 1. januára, 2022.

UNYP a Český olympijský tím aktivujú svoje partnerstvá
Sotiris Foutsis a Petr Graclík (Zdroj: UNYP)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Predmetom tejto spolupráce je vzdelanie a posilnenie vzdelávacieho programu Duálna kariéra Českého olympijského tímu. University of New York in Prague získava status oficiálneho dodávateľa vzdelávania Českého olympijského tímu v období 2022 do 2026.

K podpore vzdelávania českých športovcov UNYP pridáva aj prvú aktiváciu partnerstva a stáva sa partnerom Olympijského festivalu, ktorý sa bude konať v Brne od 4. do 20. februára. Olympijský festival je oslavou Olympijských hier a podporou pre českých olympijských športovcov, ktorí odcestovali do Pekingu. UNYP sa stal hrdým sponzorom programu pre dobrovoľníkov Českého tímu, ktorý privedie na festival 200 až 300 mladých športovcov a nadšencov, aby akciu podporili.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Toto dlhoročné partnerstvo zároveň vytvorí príležitosti pre UNYP študentov, ktorí získajú možnosť pripojiť sa k Českému olympijskému výboru ako stážisti alebo dobrovoľníci. Študenti majú tiež možnosť získať vstupenky na verejné udalosti Českého tímu. 

“Zo spustenia nového partnerstva s Českým olympijským tímom sme nadšení a zároveň pyšní, že nám bola vyjadrená dôvera ako sprostredkovateľovi vzdelávania pre českých športovcov. Taktiež máme radosť z príležitostí, ktoré táto spolupráca vytvorí pre našich študentov, ktorí do Prahy prichádzajú študovať z celého sveta. Sme nadšení, že im môžeme ukázať náš vzťah s Českou republikou a demonštrovať diplomatické vzťahy prostredníctvom športu.”, okomentoval Sotiris Foutsis, generálny manažér UNYP. 

SkryťVypnúť reklamu

Držiteľka zlatej olympijskej medaily a manažérka programu Duálna kariéra Kateřina Neumannová dodáva: “Som rada, že v rámci programu Duálna kariéra môžeme ponúkať športovcom školu, ktorá aj zároveň podporuje Český olympijský tím. Vďaka partnerstvu s UNYPom môžu požiadať o štúdium na tejto inštitúcii aj športovci, ktorí by sami z finančných dôvodov nemohli študovať túto školu. Budem sa tešiť na spoluprácu ktorá, pevne verím, osloví mnoho športovcov.”

University of New York in Prague

University of New York in Prague

Prémiový bloger
  • Počet článkov:  98
  •  | 
  • Páči sa:  0x

University of New York in Prague, skrátene UNYP, ponúka akreditované bakalárske a magisterské programy v anglickom jazyku. Našimi partnermi sú prestížne medzinárodné univerzity v Spojených štátoch i v Európe. Zameriavame sa predovšetkým na štúdium medzinárodných vzťahov, obchodnej administratívy, komunikácie, IT managementu, literatúry a psychológie. V súčasnosti u nás študuje vyše 700 študentov z viac ako 60 krajín. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu