Zamerané na študentov UNYP: Kim Ly Tran

V tomto rozhovore vás zoznámime s Kim Ly, študentkou druhého ročníka bakalárskeho odboru Komunikácie a médií na UNYP.

Zamerané na študentov UNYP: Kim Ly Tran
Kim Ly, studentka UNYP (Zdroj: UNYP)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vaše okolie zásadne ovplyvňuje vaše myslenie a chovanie. Z určitého uhla pohľadu je možné tráviť čas s úspešnými, energickými a motivovanými ľuďmi a stať sa tak úspešnejšími, energickejšími a motivovanejšími. To je jedna z najdôležitejších výhod štúdia na University of New York in Prague: nielen že stretnete spolužiakov z viac ako 80 zemí sveta, ale vystavíte sa rôznym kultúram a svetonázorom, zoznámite sa s ľuďmi z odlišných prostredí.

V januári 2020 si Kim Ly vďaka úprimnému a otvorenému komunikačnému štýlu rýchlo získala fanúšikov na TikToku, ktorým je vďaka svojmu obsahu veľmi blízka. Od tej doby získala zmluvu s významnou kozmetickou spoločnosťou a pokračuje v budovaní svojej značky.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

"Som veľmi komunikatívny a ambiciózny človek a UNYP mi pomáha s budovaním vzťahov a získavaním cenných kontaktov."

Prečo si myslíš, že je pre teba UNYP tou najlepšou voľbou?

Verím, že UNYP bol pre mňa tou najlepšou voľbou z mnoha dôvodov. Som veľmi komunikatívny a ambiciózny človek a UNYP mi pomáha s budovaním vzťahov a získavaním cenných kontaktov. Americký vzdelávací systém mi tiež vyhovuje viac, pretože radšej píšem eseje, než aby som si vyberala otázku s výberom z viac odpovedí a memorovala zbytočné množstvo informácií.

Čo sa ti najviac páči na odbore Komunikácia a médiá na UNYP?

Odbor sa mi páči predovšetkým preto, lebo sa dá použiť takmer v akomkoľvek pracovnom prostredí a dá sa aplikovať aj do normálneho života, na základe získaných skúseností a nie iba faktov. Komunikácia je základom každého úspešného pracovného vzťahu. Tento odbor nie je príliš zameraný, takže každý si v ňom môže nájsť svoj vlastný smer.

SkryťVypnúť reklamu

Ako plánuješ využiť svoj titul z komunikácie po ukončení štúdia?

Keďže som v druháku, mám ešte čas vybrať si svoju budúcu prácu snov. Úprimne, som veľmi nerozhodný človek a eště si nie som istá, v čom som dobrá alebo aký typ práce ma vyložene baví. UNYP mi však postupne ukazuje všetky možnosti a rôzne typy príležitostí, takže som si istá, že keď štúdium dokončím, budem mať všetko vymyslené.

SkryťVypnúť reklamu

Máš dosť silnú pozíciu na sociálnych sieťach. Ako si dokázala vybudovať takúto silnú fanúšikovskú základňu a aké to je byť influencerkou?

Dobrá otázka! Než som so sociálnymi sieťami začala, nemala som poňatia, koľko práce a výskumu je treba venovať tomuto typu práce. Začala som so základným výskumom a sledovaním najrôznejších videí, ako získať sledujúcich, views, engagement a všetko okolo toho. Ale hlavným dôvodom, prečo som si získala veľké publikum, je, myslím, transparentnosť, poctivosť a dôslednosť. Byť influencerom na sociálnych sieťach je extrémne časovo náročné kvôli tomu, že nemáte stanovený pracovný rozvrh. Môj každodenný život je moja práca, pretože väčšinu z toho dokumentujem.

SkryťVypnúť reklamu

Čo by si odkázala niekomu, kto uvažuje o štúdiu na UNYP?

Určite do toho choďte. Stojí to za to. Niesom slepá a dobre si uvedomujem cenu štúdia, ale pozerám sa na to ako na investíciu do seba a svojej budúcnosti, ktorá zvyšuje moje šance na úspešný život.

University of New York in Prague

University of New York in Prague

Prémiový bloger
  • Počet článkov:  98
  •  | 
  • Páči sa:  0x

University of New York in Prague, skrátene UNYP, ponúka akreditované bakalárske a magisterské programy v anglickom jazyku. Našimi partnermi sú prestížne medzinárodné univerzity v Spojených štátoch i v Európe. Zameriavame sa predovšetkým na štúdium medzinárodných vzťahov, obchodnej administratívy, komunikácie, IT managementu, literatúry a psychológie. V súčasnosti u nás študuje vyše 700 študentov z viac ako 60 krajín. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu