Všade sa iba korumpuje, tuneluje a kradne.

Všade sa iba korumpuje, tuneluje a kradne! Verejne sa o tom píše aj hovorí, ale nikto nič proti tomu efektívne v skutočnosti nerobí! Nech boli akýkoľvek mocipáni pri „korytách“, tak iba viedli plané reči, ale nič naozaj účinného, efektívneho, ani racionálneho dosiaľ proti týmto zlodejčinám nevymysleli, ani nezrealizovali. Prečo? Že by aj oni boli skorumpovaní, že by aj oni alebo ich príbuzní, kolegovia a známi dostávali v tichosti nejaké „desiatky“, či provízie? Žiadne iné racionálne vysvetlenie mňa nenapadá.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Verejne sa hovorí o predražených štátnych zákazkách, o korupcii pri prideľovaní eurofondov, o tunelovaní fondu národného majetku, o tunelovaní eurofondov, o ohrození spoločnej euromeny zo strany zadlžených krajín Eurozóny, ale vôbec sa nehovorí, ani nepíše, že by bol niekto za tieto zlodejčiny obvinený, súdený a právoplatne „veľmi“ nezávislým súdom odsúdený.

 

A zrazu je tu nová právoplatne zaregistrovaná politická strana 99% - Občiansky hlas, ktorá chce ZMENU, ktorá chce zmenu k lepšiemu, ktorá chce aj tieto zlodejčiny a kauzy obrovských rozmerov začať vyšetrovať a zrazu, keď začne vykazovať preferencie 6,9 % a mieri do NR SR, niekto sa začne zrazu báť, niekto sa zrazu začne cítiť ohrozený a tak nezaváha ani v období 21 - dňovej uzákonenej predvolebnej kampane (viď. § 24 zákona 333/2004 Z. z. o voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky s poukázaním najmä ustanovenie ods. 11) a začne hrať NEFÉR a začne politickú stranu 99%- Občiansky hlas KRIMINALIZOVAŤ. A všetky politické subjekty, ktorým to vyhovuje, sa zrazu spoja, ako za "červených čias", do jedného šíku proti 99% - Občiansky hlas! Občania nie je Vám také konanie parlamentných politických strán vôbec podozrivé?

 

Platná právna úprava ukladá povinnosť každému, kto sa hodnoverným spôsobom dozvie o spáchaní trestného činu, oznámiť to orgánu činnému v trestnom konaní (vyšetrovateľ, poverený príslušník Policajného zboru, prokurátor), ak sám spáchanie takéhoto činu osobne neprekazí.

 

A tak sa pýtam?

 

Prečo nemenovaná podvodníčka neišla sa priznať priamo na Políciu SR alebo na prokuratúru? Je nezvyčajné, čudné a podozrivé priznať sa ku vlastnému podvodu písomne a ísť si podpis na tomto priznaní dať ešte navyše aj overiť k notárovi.

 

Nezaplatil niekto tejto nemenovanej podvodníčke za tento dokument s notársky overeným podpisom, v ktorom sa priznáva k vlastnému podvodu pri zbieraní podpisov, za čo si nehanbila prevziať vraj 1.000 Eur alebo nenaviedol ju na také konanie?

 

Už tie podvodom zarobené peniaze vrátila?

 

Bola už táto nemenovaná podvodníčka z tohto podvodu v super rýchlom súdnom procese obvinená a nezávislým súdom súdená a odsúdená? Ak nie, tak prečo? Čo alebo kto bráni použitiu metódy super rýchleho súdneho procesu aj v tejto kauze? Čo alebo kto bráni nezávislému súdu súdiť a odsúdiť túto podvodníčku? Veď sa sama k tomuto podvodu už dávno priznala a zdá sa, že všetky orgány vo vzťahu k nej zrazu nekonajú a sú nečinné. Kde spravodlivosť zas zaspala? To nie je normálne. Veď už za pár kláskov kukurice, či za iné ničotnosti sa všetky orgány zomknú do jednotného šíku a v super rýchlo súdnom procese posielajú slovenské nezávislé súdy previnilcov do preplnených slovenských trestníc.  

 

Aj preto 99% - Občiansky hlas je tu pre Vás, je tu pre Vás aj preto, aby SPRAVODLIVOSŤ konala a bola naozaj spravodlivá, ale Vy rozhodnete. Vy – občania už zajtra 10. marca rozhodnete o svojej najbližšej budúcnosti. A tak voľte rozumom a majte šťastnú ruku pri Vašej voľbe.

 

Václav Vacula

Václav Vacula

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

109. Ing. Václav Vacula, dôchodca, www.vaclavvacula.estranky.skJe mi cťou kandidovať za politickú stranu 99%-občiansky hlas (www.99percent.sk, facebook.com/mysme99percent ) vo voľbách do NR SR. Chceme urobiť zo Slovenska lepšiu krajinu, chceme zmenu k lepšiemu bez výnimky pre všetkých. Pre mňa nie je rozhodujúce, s akým slovom sú sociálne istoty spájané, ale skutočnosť, aké sú. Snívam o republike ľudskej, ktorá slúži človeku a táto predstava nám dáva nádej, že aj človek bude slúžiť jej. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

8 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Skryť Zatvoriť reklamu