List obeti

Sans-Abri, aká si ľahká. Mohol som ťa rozniesť vo najnepatrnejšom vánku čohokoľvek čo by som ti povedal, pošepol. Aká si ľahká ani o tom nevieš. Nikdy to nepriznáš, vždy budeš veriť, že nie si. Urobíš všetko preto, aby to vyzeralo akože nie alebo nastopercent prirodzene. Nikdy neustúpiš sama pred sebou. Bol by to pád.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Aká si ľahká, takmer ako páperie, ktorého som sa úplne zmocnil kúsok po kúsku. Bola si na ceste, len neďaleko od Domova a tak rýchlo si zabudla na to odkiaľ si, na svoj rod a svoju minulosť, na svojho kráľa. Ľahká, ľahká ...lahodné sústo.

Stačil okamih na to, aby si začala cítiť neistotu a potom to už išlo rýchlo, veľmi rýchlo. Ako to čomu dnes hovoríme" krátky proces". Sans-Abri si taká ľahká.

Naozaj tomu veríš? Stačil okamih, ako malilinká kvapôčka hormónu, ktorý dokáže prepnúť cely systém, ktorý dokáže všetko inak nastaviť..malilinká kvapôčka, ktorá ťa stála tvoju pamäť. Nevieš odkiaľ si, iba to bolo nedokonalé a trošku i ľstivé priznám sa, že tá malilinká kvapôčka, ktorú som pre teba vymyslel, objavil, vynašiel ostala v tvrdej podobe, vieš ako taká "rough version", nestihol som úpravy, nestihol so to "doladiť". To preto máš tie bolesti, keď sa snažíš prepnúť a nejde to, hoci mávaš pocit , že niečo chýba, že nie si celkom šťastná...a ono skutočne chýba.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Teraz mi stačí, že ti párkrát do týždňa alebo dokonca len niekedy pripravím pár obrázkov "skutočnej" krásy "zdravých" vlasov alebo pár dokonalých "kostier", ktoré ťa privedú na tu "správnu" koľaj. Si taká ľahká...stačí ti naznačiť, že keď pôjdeš sama proti sebe, svojmu systému, svojmu cyklu svojej podstate pôjdeš v ústrety tomu proti čomu "bojuješ". Áno, si odvážna, ale nevieš proti komu bojuješ. Ty nepoznáš svojho nepriateľa.

Tak bež, bež moja milá Sans-Abri, bež do náručia toho, čo som ti pripravil..a keď ťa to bude bolieť, nezabúdaj, že si si to vybrala. Bola si príliš viditeľná, príliš vyzývavá na to, aby som si ťa nevšimol.

SkryťVypnúť reklamu

Iba toľko som ti chcel povedať. Si ľahká. A budem robiť všetko preto, aby si nenašla cestu Domov. Budeš sa potulovať kde-tu a bude ti prázdno. Budeš hľadať krásu a nájdeš chorobu...a najhoršie je, že zájdeš tak ďaleko, že ťa nebude môcť nikto nájsť...nikto ťa nespozná...lebo sa zmeníš na nepoznanie...vložím ti do srdca ideu krásy, po ktorej budeš túžiť...budeš v inej dimenzii...kým úplne neochabneš.

Moja úbohá Sans-Abri, mám ťa tak veľmi rád. Hlavne preto, že si taká ľahká. Privlastnil som si ťa...nie si odomňa ...Ale si taká ľahká, že si ochotná sa v mojich rukách meniť nanepoznanie....využil som ťa.

SkryťVypnúť reklamu

Kým ty obrátiš tvár k Tvorcovi...ktorý sa k tebe prizná a bude o teba bojovať ako o svoje dieťa na súde, bude trvať na treste pre mňa a urobí čokoľvek, aby ťa zachránil, lebo si vznikla u Neho....ostávam iba ja...

s láskou,

Tvoj Plagiátor

Veronika Hudáková

Veronika Hudáková

Bloger 
  • Počet článkov:  30
  •  | 
  • Páči sa:  0x

...what could have been is better than what could never be at all Zoznam autorových rubrík:  zátvorkyPútnik a lukostrelciSparkling eyesv závetríReflectionsSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu