reklama

Éček pjetsto

500 eury nebude, ostane tým pri koryce, jedni plné brucha a druhí oholá si rice.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

  

Komu asi nevyhovuje extrémne vysoká účasť na voľbách?

 

Ja si myslím, že predovšetkým tým, ktorí majú dlhodobo stabilný elektorát. Na ktorých chyby a zlyhania iní možno pričasto poukážu. Možno tí, ktorí sa viacmenej viezli a nedokázali takmer nič. Žeby tí, ktorí sú už viac minulosťou ako budúcnosťou?

 

Ktorým by to naopak vyhovovať mohlo?

 

Možno tým, čo niečo dobré urobili, zaslúžili si a môžu sa tým prezentovať. Možno tým, ktorí budú mať efektívnu a zaujímavú volebnú kampaň a dokážu nových voličov osloviť.

 

A politológovia, ktorých máme neúrekom, by isto uviedli veľa ďalších zdôvodnení.

 

No, v každom prípade, okrem toho, že národ dostane zopár šupov, ktoré potešia a väčšine sa veľmi zídu, politici takí alebo onakí sa budú musieť viacej snažiť. A to je fajn.

 

dedo Pejo

Štefan Vidlár

Štefan Vidlár

Bloger 
  • Počet článkov:  1 099
  •  | 
  • Páči sa:  2 426x

Emeritňí Doc. Ing. Štefan Vidlár, CSc. alias dedo Pejo, rodák z Holíča ze severňího Záhorá (70, 176, 120, 630 – vjěk, výška, váha, dúchodek v euro), odejdúc na penziju z Prešporku žit na Záhorí tentokrát s ozajstnýma zvírencama, aby mu čekáňí na pravdu Boží lachší ubíhalo, insitňe píše a veršuje vážňe aj ze srandú s chybama v zmuchlanej Záhoráčťině a ňekedy aj po slovensky. Politická satira mu neňi cuzí. (Sem tam pridá aj fotku.) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu