Rekonštrukcie v meste Spišská Nová Ves II.

V tomto článku sa bližšie pozriem na úseky, ktoré by mohli v dohľadnej dobe prejsť obnovou.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vo veľmi zlom stave sa nachádza spojnica medzi autobusovou stanicou a najväčším sídliskom v meste. Ide o Sládkovičovu ulicu. Asfalt je popraskaný a presun na vozíku je veľmi nepohodlný. Navyše je chodník krivý a vozík sa nakláňa. V súčasnosti sa rekonštruuje vedľajšia ulice. Po predmetnej ulici často chodia aj mamičky do nákupného centra a na blízke sídlisko. Majú tak problém pretlačiť kočiar.

Frekventovanou ulicou je takisto Levočská. Spája centrum mesta s cintorínom . Chodník na nej je rozbitý a takisto sa sa koliesko na vozíku a kočiari vzprieči. Chodníku chýbajú obrubníky a asfalt sa rokmi rozkrušil. O celkovej obnove ulice sa hovorilo už pred rokmi. Zatiaľ sa však nerealizovala. Stav ulice sa však každým rokom zhoršuje a obyvatelia mesta si môžu zraniť nohy Z tohto dôvodu je dôležité čo najskôr opraviť danú ulicu.

Viktor Pamula

Viktor Pamula

Bloger 
  • Počet článkov:  119
  •  | 
  • Páči sa:  92x

Som mladý človek a študent. Vo svojom živote mám však od narodenia niečo s čím sa nezaobídem. Som na invalidnom vozíku. V tomto blogu by som rád poukázal na problémy, s ktorými sa stretávam. Sú to problémy s bariérami ľudskými ale aj materiálnymi. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu