Kríza

Ako to vidím a chápem ja?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Jeden z mojich obľúbených autorov, veľmi vzdelaný a múdry, psychiater Radkin Honzák napísal a vydal v roku 2021 knižku - Krize v životě, život v krizi.

A práve teraz tu kríza je. Spoločenská a pre väčšinu ľudí i osobná. Už niekoľko rokov, počnúc objavením sa covidu a až doteraz, agresiou Ruska proti Ukrajine, ovplyvňuje rôznou mierou naše životy, či dokonca, aj ľudské životy ukončuje.

Okrem iného Radkim Honzák píše, že nás bezstarostný život v blahobyte nič nenaučí a nikam nás neposunie. Len kríza, ak ju správne pochopíme a riešime, nám dáva možnosť uplatniť kreativitu a iné naše pozitívne schopnosti.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

My všetci, ktorí teraz žijeme a máme možnosť vybrať si, na čo myslíme, čo hovoríme a ako konáme, máme teraz šancu uvedomiť si náš hodnotový rebríček. Máme možnosť stať sa lepším človekom a urobiť tento svet lepším miestom pre život.

Nenechajte sa prosím ochromiť strachom a obavami. Premýšľajte, hľadajte odpovede a konajte. Uskutočňujte pre nás všetkých súcitnú a lepšiu budúcnosť.

Vladimír Hrach

Vladimír Hrach

Bloger 
  • Počet článkov:  29
  •  | 
  • Páči sa:  11x

Myslím si, že cesta je dôležitejšia než cieľ, lebo cesta nás zmení a čo sme chceli včera, dnes už nemusí byť dôležité. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu