Lepší rok Vám prajem, pani starostka Oravskej Lesnej

S nádejou na  zmenu k lepšiemu sa často stretávame v prianiach na začiatku nového roka. Preto  si dovolím aj ja Vám popriať  šťastný nový rok, v ktorom máte šancu napraviť všetky tie prešľapy  ktoré  máte na svedomí v priebehu roka 2013.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Prajem Vám, aby ste dokázali potlačiť vo svojom konaní aroganciu príznačnú vládnucej strane, ktorú uplatňujete voči poslancom zastupiteľstva, čo si dovolili vzoprieť sa Vašim neštandardným postupom voči nim.

Prajem Vám, aby ste pochopili, že právo na zbavenie mandátu poslanca zastupiteľstva Vašej obce nepatrí Vám, ale rozhodnutie o vzdaní sa mandátu patrí len a len samotnému poslancovi.

Prajem Vám,aby ste sa v roku 2014 dožili rozhodnutia súdu, že dvom poslancom zastupiteľstva obce Oravská Lesná ste nezákonne bránili vo výkone ich mandátu ktorí im zverili občania obce Oravská Lesná.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Prajem Vám, aby ste pochopili, že voziť sa obecným autom do Bratislavy na zasadania NR SR Vám nedovoľuje žiaden zákon, dokonca, a skúste si to predstaviť aj keď to bude pre Vás ťažké, ani Vaša príslušnosť k vládnucej strane.

Prajem Vám, aby ste pochopili konečne, že existuje platný zákon o verejnom obstarávaní a výsledkom by malo byť ekonomicky najvýhodnejšie obstarávanie aj v prípade Vašej obce.

Prajem Vám, ale aj mnohým Vašim kolegom ktorí sedia na dvoch stoličkách, aby prestali žiť s presvedčením, že je to lepšie pre Vaše obce.Že je to výhodné pre Vás je všeobecne známe.

S pozdravom

Vladimír Špánik

Skryť Vypnúť reklamu

Združenie občanov miest a obcí Slovenska(ZOMOS)

www.zomos.sk


Vladimír Špánik

Vladimír Špánik

Bloger 
  • Počet článkov:  28
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mešťan žijúci na vidieku kde zistil,že je nutné starať sa o veci verejné.Zmena bydliska a následné poznanie stavu samosprávy na Slovensku ma prinútili venovať sa tejto problematike. Preto vzniklo Združenie občanov miest a obcí Slovenska, ktorého som v súčasnosti predsedom. Zoznam autorových rubrík:  samosprávaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu