V Nitre pokutujú občanov za ukazovanie plagátov Bödöra, Fica, Jahňatka a Gašpara

Fico radšej zašiel do Prievidze, aby mu náhodou niekto neukázal plagát Janka Kuciaka, ktorého úprimne z duše nenávidí.

V Nitre pokutujú občanov za ukazovanie plagátov Bödöra, Fica, Jahňatka a Gašpara
Nitrianska polícia trvdila ,že vraj zaberáme verejný priestor, keď vystavujeme plagáty kriminálnikov SMERu aj s popisom ich mučeníckej činnosti. Policajt povedal že plagáty su nekultúrne a oni sa o politiku nezaujímajú a aby sme si to okamžite spratali a že dostaneme pokutu. (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Pozriete si dole videá.

Má to spojitosť s tým, že sme súdruhovi Ficovi ukazali plagát Janka Kuciaka 1.mája a vrhla sa na nás vtedy jeho ochranka a besní podguražení dôchodci navození až zo samotného východu, kde nič vraj nie je a roztrhali plagát s portretom Janka Kuciaka na cimpr, campr. Ešte, že tam bola riadna polícia a prišla si po nás, asi by nás aj skopali Ficovi ochrankári. Ale zdá sa, že maju dôstojných nastupcov v Nitranskej mestskej políci.

Takže co sa dialo v Nitre na 1.mája

Takto sme boli napadnutí na prvého mája v Nitre, bolo podané trestné oznamenie na Fica odozva nula.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V stredu 6.júla sme si teda, ako vždy urobili stretnutie na Svätoplukovom námestí v Nitre pred divadlom Andreja Bagára, deň pred tým bola oslava Cyrila a Metoda. Sme taká skupina obdivovateľov práce Janka Kuciak a pokračujeme v jeho práci.

Stretnutia robíme vždy pravidelne v stredu o 17 hodine, ak pridete budeme radi. Ale mestu Nitra sa nepači, že upozorňujeme na kriminállne činy Jahňatkov, Bödörovcov, Mandalova, Gašpara a ďalších vyznamných a ctených občanov tohto mesta. Vraj sa to nepatrí.

Súdruh Fico na Cyrila a Metóda radšej zašiel do Prievidze, aby mu náhodou v Nitre zas niekto neukázal plagát Janka Kuciaka, ktorého úprimne z duše nenávidí a aj spomienku na neho by najradšej zadupal do zabudnutia. Lebo Janko Kuciak odkryl skutočnú satanskú tvár Ficových apoštolov a mučeníkov /v skutočnosti Ficových chrapúňov a zlodejov/. A to Fico Jankovi nevie odpustiť aj keď Janka zavraždilo Ficove 5 a 6 poschodie.

SkryťVypnúť reklamu

Zišlo sa nás asi 10 zo skupiny AntiFico a Antismer a stretnutie sme mali nahlásené, doniesli sme si plagáty najznámejších kriminálnikov Slovenska ako je Fico, Kočner, Bödörovci, Kaliňák, vlastizradca Žilinka, ale aj mnohých ďalších a sme ich plagaty dolu ku schodom.

Okrem toho sme mali väčší transparent ktorý ma už 4 roky. Samozrejme toto sa progresívnym silám na Slovensku nepáči, lebo v pozadí je cítiť spolupráca HLASU a SaS.

A nehodí sa do všeobecnej ideológie poukazovať na kriminálne činy Smerákov a ich oligarchov, to jednoducho nezapadá do ideológie špiniť na Matoviča a obhajovať Súlika.

A zrazu sa objavila mestská polícia vraj neoprávnene zaberáme priestranstvo, tak sme povedali že stretnutie máme nahlásené , ale oni razatne trvali na tom aby sme si to okamžite vraj dali dole plagát lebo tam chodia bicykle.

SkryťVypnúť reklamu

No neviem, aké pretože je tam pešia zóna, tak tam bicykle nemajú, čo hľadať a lavička je tesne nad schodmi. Takže nás napadli druhý krát s vymyslenou zámienkou.

To že je námestie plné špakov to nevadí. Hattasovci v Nitre zrejme skryte spolupracujú s Pellegrínim , Ficom a sa mstia a nepáči sa im že poukazujeme na špinavosti Bödöra , Gašpara a iných SMERákov.

Boli sme za Hattasom pred týždňom sľúbil, že nás prije za 15 minút a nechal nás čakať hodinu ANI NÁS NEPRIJAL.

Chceli sme mu vysvetliť ako nás Ficova ochranka napadla za to že sme mu ukázali Janka Kuciaka. Hattas chce hryzkať len tak naoko, ale v zákulisí ťahajú podľa všetkého spolu s HLASom a už druhý krát na nás poslali svoju políciu, chovajú sa presne ako Vallovi PS policajti.

SkryťVypnúť reklamu

Zásah Nitrianskej polície 6.júla

Keď tu Fico vyskakovala vyrevoval že prezidentka je !urva bolo ich minimálne 20 mestských policajtov na námestí a vtedy KEĎ TRHALI PLAGÁT KUCIAKA SA NÁS NEZASTAL ANI JEDEN.

Zásah mestskej policie v Nitre 30.mája

Upozornenie pre naivných

Keď príde Bödörova svorka riadená Ficom, vezme všetko.

Svojich z basy, vymení OČTK a začne revanš, hoci aj na vymyslené kauzy.

Zotnú médiá. Áno, aj tie, ktoré tak usilovne teraz oprášujú Pellegríniho.

A nakoniec vezmú aj demokraciu a prozápadnú orientáciu. Spláchnu všetko..

Budeme tu počúvať orbánikov zo Smeru a Hlasu, ako si udobriť Putina a bude nás triafať šľak.

Fico aj Pellegríni sú ľudia bez zásad. Dokážu to za pár mesiacov pootáčať o 180°.

Bez problémov a na chrapúňa, ako sme videli pri Zmluve s USA, ktorú kedysi oni sami rozbehli.

Prachy majú, motiváciu tiež a zatočia s nami. Akože renomovaní novinári, ktorí dnes s prepáčením obsierajú Matoviča a všetci podobní machri klávesnice, tí všetci budú kviliť ako zbití psíkovia, ale už bude neskoro.

Uvedomte si, priatelia v Sulíka, že s tými zápalkami, čo sa ten krátkozraký chlapec pohráva, je to maximálne nebezpečná hra. Áno, on zdrhne na ranč, ale my zostaneme tu.

A celkové zhodnotenie situácie na Slovensku.

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  50
  •  | 
  • Páči sa:  1 397x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu