Vážený pán Putin ! Уважаемый господин Путин!

Skúste urobiť pre Ruský národ aby sa v členil do rodiny európskych národov. Nie aby ste sa izolovali.

Vážený pán Putin ! Уважаемый господин Путин!
Lukašenko a Putin (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

a vyhrážali sa vojenskou silou.

Výzvu som urobila s našimi členmi Antifico a Antismer

To k ničomu rozumnému nevedie. Viete keď vidím tých Vašich bojovníkov MMA ako im gratulujete a tí chudáci si rozbíjajú hlavy a propagujú násilie myslím si že to so športom nemá nič spoločne je to len a len násilie.

Samozrejme toto nie len problém Ruska a bohužiaľ násilie sa rozrastá po celom svete myslím že nastal čas zastaviť ho.

Vážený pán Putin ak chcete vyvolať tretiu svetovú vojnu zomrieme na ňu všetci aj vy. To čo bola Hirošima bola detská hračka dnešné bomby sú schopné spáliť mesta ako Moskva, Tokio, Londýn. Tí čo nezomrú okamžite zomrú na následky žiarenia.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Skúste urobiť niečo pre ľudí nielen pre pár vyvolených. Bohužiaľ idete v stopách Lenina, Stalina, Chruščova a Brežneva. Miesto toho aby sa Rusko stalo súčasťou Európskych národov sa stáva krajinou z ktorej ľudia utekajú. Z bohatej krajiny plnej zdrojov, pôdy. Prečo asi? Myslite že to vyriešite agresivitou a násilím.

Biden je obyčajný bežný človek, ktorý si zarábal na vysokej škole aby mohol doštudoval že umýval okná a okopával záhrady. Jeho rodina je známa. Čo ste robil vy v tú dobu a aká je Vaša rodina čo by povedali Vaše deti. Kedy ste bol medzi ľuďmi z Ruska bez ochranky.

Aký je Váš majetok a ako ste si naň zarobil. Aký je Váš názor na okupáciu Československa v roku 1968, myslite si že to bolo v poriadku?

SkryťVypnúť reklamu

Myslim si že Ukrajina a Rusko boli priateľské národy a to napriek hroznému hladomoru ktorý tam urobil Stalin pred druhou svetovou vojnou.

Ak chceme prežiť musíme obmedzovať armády a vojenskú silu na minimum a svet by mal byť bez hraníc ako je to u nás v Európskej únii.

Nemali by sme vháňať ľudí do vojny je tretie tisícročie ak chceme prežiť musíme byť voči ľuďom tolerantný.

Nie je normálne že jedni majú paláce a druhy ledva prežívajú a vy pán Putin podľa všetkého mate obrovský palác. Načo Vám je? Potrebujete ho?

Уважаемый господин Путин Попробуйте сделать так, чтобы русская нация разделилась на семью европейских наций.

SkryťVypnúť reklamu

Не изолировать себя и не угрожать военной силой. Это не приводит ни к чему разумному. Знаете, когда я вижу, как ваши бойцы ММА их поздравляют, а бедняги ломают головы и пропагандируют насилие, я думаю, что это не имеет никакого отношения к спорту, это просто насилие.

Конечно, это проблема не только России, и, к сожалению, насилие растет по всему миру, я думаю, пора это остановить.

Уважаемый господин Путин, если вы хотите спровоцировать третью мировую войну, мы все на ней погибнем. То, что было Хиросимой, было детской игрушкой, сегодня бомбы способны сжечь такие города, как Москва, Токио, Лондон. Те, кто не умирают, сразу умирают от воздействия радиации.

SkryťVypnúť reklamu

Старайтесь делать что-то для людей, а не только для избранных. К сожалению, вы идете по стопам Ленина, Сталина, Хрущева и Брежнева. Вместо того, чтобы стать частью европейских наций, Россия становится страной, из которой бегут люди.

Из богатой страны, полной ресурсов, земли. Почему может быть? Думайте, что вы можете справиться с этим с агрессией и насилием.

Байден — обычный человек, который зарабатывал на жизнь в колледже, чтобы научиться мыть окна и копать огороды. Его семья хорошо известна. Чем вы занимались в то время и на что похожа ваша семья, что сказали бы ваши дети. Когда вы были среди народа России без охраны?

Какова ваша собственность и как вы ее заработали?

Как вы относитесь к оккупации Чехословакии в 1968 году, вы считаете, что это было нормально?

Я думаю, что Украина и Россия были дружественными народами, несмотря на страшный голод, который Сталин устроил там перед Второй мировой войной.

Если мы хотим выжить, мы должны свести армии и вооруженные силы к минимуму, а мир должен быть безграничным, как это имеет место в Европейском Союзе.

Мы не должны толкать людей на войну третьей тысячи, если мы хотим выжить, мы должны быть терпимы к людям. Это ненормально, что у одних есть дворцы, а другие еле выживают, а у вас, господин Путин, кажется, огромный дворец. Почему ты? Он тебе нужен?

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  40
  •  | 
  • Páči sa:  1 116x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu