BAGÍRA

Sedím si doma. Sám a s knihami. Musim sa učiť. Nechce sa mi.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)
Obrázok blogu

Našiel som mačiatko. V humne schované v kope dreva, samé a opustené. Nechal som ho tam, lebo som sa bál, že keď sa oň postarám, jeho mamina ho odmietne.

 Mamina sa neukázala a začala byť už naozaj zima. Tak som sa o neho postaral. Mám ju už doma, v byte a volá sa Bagíra. Rastie ako z vody a je väčšia a silnejšia. My doma sme jej jediní príbuzní a kamaráti. Máme ju jednoducho radi. Stala sa členom rodiny. Oslavovala s nami aj tieto Vianoce.

 Dokonca so mnou písala aj moju diplomovú prácu. Ležala na stolíku, sledovala moje prsty ako behajú po klávesnici. Celkom hypnotizovaná. S maminou opravuje písomky.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Potom znovu podrástla a začala vyvádzať. Je to jednoducho malá šelma, ktorú ľudia zachránili pred istou smrťou – mrazom. Je stále u nás doma, má tu svoje teritórium. Bude mať skoro 4 mesiace.

 Teraz už všade vleze, všade vyskočí a najviac miluje, všetko čo sa hýbe. Šňúrky na topánky sú jej najobľúbenejšou korisťou. Ráno, keď vstávam, ju pustím do izby a v momente ma prebudí zo spánkového delíria. Keď som unavený z učenia nejdem ani pozerať telku. Sadnem si s ňou do chodby a stanem sa jej súperom. Jednducho povedané : „Učím ju bojovať aj za cenu tých nejakých škrabancov po mojich rukách.“ J

 Momentálne mi opäť vliezla do perináča. Musím ju ísť vybrať ...

Skryť Vypnúť reklamu

 A zase sa pôjdem učiť. Pomóc!!!

pavol zelenka

pavol zelenka

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  0x

už zamestnaný čerstvý absolvent, ktorý miluje jungle a svoju holku, dobré jedlo a akurát vychladené pifko, kvalitné knihy a duchaplné filmy Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu