Vedeli ste, že v areáli Slovnaftu žije bobor?

Písmo: A- | A+

Vedeli ste, že v areáli Slovnaftu žijú voľne mačky, zajace či dokonca bobor?

Koncom roku 2010 sme zvíťazili vo výberovom konaní spoločnosti Slovnaft a stali sme sa na niekoľko rokov jednou z agentúr, ktorá jej dodávala komunikačné služby. Ako prvú sme pripravili kampaň na podporu slovenskej hokejovej reprezentácie. Kampaň prezentuje Slovnaft ako generálneho partnera slovenského hokeja a zároveň predstavuje nový dizajn čerpacích staníc.V televíznom spote sa čerpacia stanica stala pozadím pre animovanú scénku, kde jednotlivé čerpacie pumpy ožívajú a začnú medzi sebou hrať hokej. 

Sponzoring hokeja sa kontinuálne niesol komunikáciou Slovnaftu. Pripravovali sme vizuál pre Slovnaft PlayOff s temným hokejistom, či najnovšie sme pripravili aj "Hokejový ošál" - novú aplikáciu pre všetkých správnych fanúšikov. Aplikácia im umožní vytvoriť svoj vlastný fanúšikovský šál s originálnym sloganom a navyše vyhrať ceny. Na podporu appky slúži print so štrikujúcim fanúšikom.

print agentúry Respect APP
print agentúry Respect APP (zdroj: respect APP)

Vedeli ste, že v areáli Slovnaftu žijú voľne mačky, zajace či dokonca bobor? V marci 2013 sme prišli s kampaňou, ktorá predefinovala vizualitu slovnaftových kampaní. Kampaň "Vedeli ste, že…" bola nošou veselo podaných faktov o rafinérii. Animované video dopĺňali "gifkové" webky a séria printov a posterov. Video získalo okrem bronzového klinca aj Grand Prix v 10. ročníku súťaže Podnikové médium roka 2012, kde si sily zmerali zhruba tri desiatky firiem vo viacerých kategóriách.

Pracovali sme na množstve ďalších kampaní na podporu palivových kariet, či webe Bonus klubu. Z našej iniciatívy vznikla na čerpacích staniciach Slovnaftu aj FitnessSLOVNAFT zóny. V týchto zónach vodiči nájdu návod na štyri jednoduché, ale účinné cviky. Hneď v prvých dňoch na žilinskej čerpačke poctivo ponaťahovali končatiny kórejskí menežéri, ktorí mali za sebou dlhú cestu. Škoda, že z toho nemáme video,)

fitzóna od Respect APP
fitzóna od Respect APP (zdroj: Respect APP)

Ak by sme mali z našej spolupráce vypichnúť len jednu vec, bol by to imidžový vizuál Pijúce značky. Od prezentácie nápadu po jeho realizáciu ubehol viac ako rok, ale stálo to za to. Okrem bronzu, ktorý sme získali na Zlatom klinci minulý rok, sme hrdí aj na samotný vizuál, aha:

print Respect APP
print Respect APP (zdroj: Respect APP)
Skryť Zatvoriť reklamu