Parkovacie automaty na letisku

Letisko Milana Rastislava Štefánika určite nepatrí medzi budovy, za ktoré by sa mala Bratislava hanbiť. Moderný, dobre priestorovo riešený komplex pôsobí veľmi spoľahlivo a bezpečne.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vždy vám je k dispozícii informačný stánok, kaviareň, trafika, či obchodík so suvenírmi. Je tu aj milý personál a na každom poschodí samozrejme policajný dozor. Letisko je viac krát do dňa čistené, a o vhodnú hygienu v celej budove, alebo na toaletách je postarané .Avšak , predsa len sa nájde niečo, čo často znepríjemní náladu návštevníkom.

Týka sa to tých, ktorí prišli autom. Pri parkovaní každý dostane parkovací lístok, ktorý je pri odchode potrebný zaplatiť cez automat. Je bežné, že letisko je veľmi rušné prostredie, neustále sa niekto niekam ponáhľa a často krát je práve automat na parkovné lístky to, čo ich zdrží .Maličkosť, ktorá však dokáže rozprúdiť krv v žilách. V odletovej hale je na obrazovke prístroja takmer nonstop napísané : „mimo prevádzky". Tak vodičom neostáva nič iné, ako pohľadať iný automat, čo ich pochopiteľne zbytočne obťažuje. Horší prípad je ale ten, ak na obrazovke nie je napísaná žiadna zmienka o poruche, a preto sa neraz stane ,že prídete o vhodené eurá. To už nie je len strata času, ale aj peňazí.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je skvelé ,že tie najdôležitejšie veci klapú podľa plánu, no pokazené automaty vedia byť poriadne otravné. Sama som bola svedkom ako ľudia prišli o 4 a viac eur. A preto treba dúfať ,že ich bude technik navštevovať častejšie, a každý šofér si bude môcť jednoducho zaplatiť za parkovanie a odísť.

Zuzana Uličná

Zuzana Uličná

Zuzana Uličná

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Študentka všeobecného gymnázia, ktorá rada píše o zaujímavých veciach:) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu