Fuu ako nás ten chlapec vyrobil!

Boli sme nakupovať v hypermarkete. Na ceste k východu nás zastavil chlapec, ktorý robil reklamu jednej nemenovanej značke vôní. Spravil to tak, že s milým úsmevom nám podával do rúk krabičku s nejakou vôňou a začal svoju veľmi dobre naučenú reč.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

"Toto je pre vás úplne zadarmo!" povedal a hovoril nepretržite o tom, aké sú tieto výrobky úžasné, že v skutočnosti stoja toľko a toľko tisíc korún a že my máme to šťastie, že si toto vbšetko odnesieme úplne zadarmo.

Jednoducho perfektne naučený monológ, ktorým nás dostal do pomykova a s otvorenými ústami sme si z jeho rúk preberali ďalšie a ďalšie krabičky. Pritom nám slovíčko zadarmo neprestajne pízvukoval. A keďže sme sa vôbec nedostali k slovu, stáli sme tam so zmiešanými pocitmi. V týchto predvádzacích ponukách vždy ide o nejakú kulehu, ale toto modrooké chalanisko bolo natoľko presvedčivé, že sme začali pomaly veriť tomu, že je to naozaj všetko úplne zadarmo.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Lenže potom nás zo sna vytrhol vetou: "A teraz vás poprosím o 750 korún, čo je vlastne cena tejto úžasnej vody po holení. Keď si ju kúpite, zvyšný tovar v hodnote neviemkoľko tisíc korún si odnesiete úplne zadarmo!"

Naše ústa sa otvorili ešte viac. "Aha, tak teda v tom prípade pekne ďakujeme," povedali sme a odišli s dlhým nosom.

Ale treba uznať, že ten chlapec mal na toto talent. Keby sme boli pohotovejší, mohli sme ho dostať do úzkych aj my, ale to sa proste nedalo. Bol jednoducho dobrý.

Vy, čo neviete človeku povedať nie sa ho radšej vyvarujte. ;-)

Katarína Acélová

Katarína Acélová

Bloger 
  • Počet článkov:  116
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Tichý pozorovateľ Zoznam autorových rubrík:  Zoznámte sa ...moja tvorba...Len tak...Nová maturitaZo života K8eMoje kritikyNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu