Eft- emočná oslobodzovacia technika

EFT, tak prosím tu ho máte. Emotional freedom technique (Emočná oslobovadzia technika-doslovný preklad). Je to technika založená Gary Craigom z východnej medicíny zvanej akupunktúra. Ako viete akupunktúra sa robí ihlami, napichávajú sa na tele body (meridiány), cez ktoré pretekajú toky energií

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

z blogu adamdebnar.sk

Kto z vás nepozná EFT

, tak prosím tu ho máte. Emotional freedom technique (Emočná oslobovadzia technika-doslovný preklad).
Je to technika založená Gary Craigom z východnej medicíny zvanej akupunktúra. Ako viete akupunktúra sa robí ihlami, napichávajú sa na tele body (meridiány), cez ktoré pretekajú toky energií. Ak máme tok energií pozastavený, tak môžeme mať zdravotné a emočné problémy. Akupunktúra tieto bloky energií uvoľňuje, človek sa môže zas cítiť v harmónii so samým sebou.
EFT je vyvinutá z akupunktúry. Namiesto pichania ihlí sa využíva takzvané ťukanie po týchto akupunktúrnych bodoch. Je to jedinečná a vysoko účinná metóda.
Sám ju praktikujem každý deň a moje výsledky sa zlepšili úplne vo všetkom. V práci, v škole, vo vzťahoch a výsledky môžete pozorovať hneď prvých pár minút od praktikovania. Prvý krát v živote som plakal od šťastia, keď som si tieto energie vyrovnal.
Tým, že to fungovalo na mne to ešte nemuselo fungovať na ostatných. Tak som toto čo sa mi stalo oznámil niekoľkým mojím známym a tí sa mi zdôverili, že majú tiež emočné problémy. Konkrétne kamarátka mala fóbiu z pavúkov. Tak sme to teda vyskúšali na pavúkov a výsledok ma veĺmi milo prekvapil. Fóbia zmizla.
Chcel by som sa touto formou opýtať tých čo EFT poznajú ako ho praktikujú a aké majú skúsenosti a výsledky. A pre tých čo EFT nepoznajú, pod textom je úvodné video. Stránka zakladatela EFT Gary Craiga je tu http://emofree.com A taktiež vám posielam link na prvý návod, ktorý je v češtine - http://tinyurl.com/eftmanualcz.
S pozdravom

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Adam Debnar

http://www.youtube.com/watch?v=HWUqqPrimpU

Adam Debnar

Adam Debnar

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Volám sa Adam a mám cieľ zlepšiť moje spisovateľské schopnosti a preto som sa rozhodol blogovať o mojích obľúbených témach ako sú Technológie, Pozitívne myslenie, EFT a Android. Nasledujúcich 365 dní môžete očakávať každodenný príspevok v rozmedzí 200 až 500 slov. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
SkryťZatvoriť reklamu