Ohrozil teroristický útok v Tunisku aj ostatné dovolenkové destinácie?

Ako je v tej a tej krajine? Máme sa tam báť? Nebudú tam teroristi? Čo ak sa niečo stane? Postaráte sa o nás?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Tieto a podobné otázky nám kladú zákazníci. Dovolím si povedať, že pri každej podpísanej zmluve, niekedy aj pri samotnej kalkulácii zájazdu.

Nie som Pán Boh, žiaľ, na 100% neviem odpovedať na tieto otázky. Koncom júna som sa zúčastnila týždňovej info-cesty do Tuniska, s cieľom podať čo najviac informácií našim klientom ohľadom tejto nádhernej krajiny. Na každom kruhovom objazde a hoteli boli ozbrojení policajti a pomaly sa mi zdalo, že kontrolujú všetko, čo sa hýbe. Bola by som dala ruku do ohňa, že tam nič nehrozí. A PREDSA! Ak sa niečo má stať, stane sa! Hocikedy, hocikde na svete. Dokonca aj doma v obývačke. Riadim sa tým, že osud je osud a vždy bude o krok pred nami.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Teroristický útok v Tunisku ovplyvnil kúpu všetkých zájazdov, ale okrem Tuniska najviac Egypt, Albánsko, Turecko.

To posledné momentálne nechápem. Turecko??? A prečo? Lebo vyšiel článok v jednom nemenovanom denníku a Turecko bolo označené ako nebezpečná krajina?! Neviem, či autor tohto článku bol niekedy v Turecku, ale asi ak by tam bol, nepísal by takéto bludy.

Denno-denne som v kontakte s Turkami, milujem tú krajinu, ochotu ľudí. Dovolím si povedať, že som sa tam nebála prejsť každý večer sama tak, ako sa niekedy bojím na Slovensku. Po pár mesiacoch bývania v Alanyi som si priniesla také neuveriteľné zážitky, že by som mohla napísať o nich asi 30 ďalších blogov.

SkryťVypnúť reklamu

Nechcem Vás presviedčať, že áno choďte do Turecka! Je to na každom z Nás, ktorú dovolenkovú destináciu si vyberie. Mne je len ľúto, ak sa turisti boja navštevovať tieto úžasné krajiny. Odporúčam si pozrieť film: „ Volám sa Khan a nie som terorista!“

Pripájam aj link, aby ste ho nemuseli hľadať, myslím že sa oplatí pozrieť:

https://www.youtube.com/watch?v=XAtPpjEZwC8

Ak sa sústredíme na to, kde sa môže niečo stať, pokojne môžeme ostať doma a prísť tak o krásne spomienky z dovoleniek, ktoré sú na nezaplatenie. Samozrejme, všade na svete číha zlo. Nedeľme ľudí na MOSLIMOV a NEMOSLIMOV, ale na DOBRÝCH a ZLÝCH!

SkryťVypnúť reklamu

Mier!! :)

Alenka Juríková

Alenka Juríková

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mladá baba, ktorá miluje cestovanie. V roku 2014 sa jej splnili 2 sny, kúpila si Ford Fiestu a založila si vlastnú cestovnú agentúru ALKA TRAVEL. Verí vo svoje sny a stále čaká na princa na bielom koni. Vlastne by už mohol prísť aj pešo ;-) Zoznam autorových rubrík:  Nezaradenécestovanie

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
SkryťZatvoriť reklamu