R.Fico je premiér, kandiduje za prezidenta, v parlamente má väčšinu a kandiduje s heslom „Pripravený pre ľudí". Vedľa jeho fotky je reklama na úžerníkov. Prepadol by som sa od hanby. Byť premiérom, mať väčšinu a nechať tu legálne pôsobiť úžerníkov, ktorí Vám za sto požičaných eur zničia život.
Prerušil by som na hodinu spoluprácu s tým debilom, ktorý by dal moju fotku hneď vedľa takej reklamy.
Čo je to za mizernú krajinu, keď bývalý spolumajiteľ úžerníckej nebankovky J. Burian je štátny tajomník?
Kto ho tam nominoval? Prečo?
Preto, aby sa exekútor R. Krutý stal dvorným exekútorom Sociálnej poisťovne?
Dnes reklama na úžerníkov v trolejbuse, ktorým chodím domov „ odpadla" a „pristála" na budove Ministerstva práce a sociálnych vecí.
Čo je to za mizerný štát. Nie je Vám z toho na vracanie?
Premiér R. Fico, nezavoláte chlapcom z J&T, nech sa rozhodnú, koho budú lepiť na MHD, či Vás, alebo úžerníkov?
Naozaj to vyzerá úplne debilne.
Fotka politika, ktorý kandiduje za prezidenta vedľa reklamy na úžernícku firmu, pri ktorej „super ponuke" by aj najhoršia mafiánska úžernícka lúza v iných krajinách zbledla závisťou. U nás takéto firmy podnikajú legálne a tešia sa politickej podpore.
Foto : Pekne vedľa seba...

Foto: Úžernícka reklama „odpadla"

Foto: RPMN do 13 864% . Je to tam a je to legálne. A aj ľudia zo Smeru na tom bohatnú.

Foto: Reklama úžerníkov „pristála" na dverách Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny.
