Účinne proti koronavírusom

Snažte sa zbaviť strachu, oslabuje vám imunitný systém. Nenoste v sebe nenávisť ani závisť voči nikomu, škodíte tým...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Účinne proti koronavírusom ale aj proti chrípke aj chorobám z prechladnutia pôsobí dobre inhalácia harmančeka 2x denne, (dobrú službu vám môže spraviť aj repík).

 Okrem toho si zožeňte bylinky pamajorán obyčajný a betoniku lekársku, pite 2x denne, môžete ich striedať. Pamajorán je vhodný aj na inhaláciu.

 Jedzte cesnak, svojimi účinkami oslabuje vsetky bacily. Proti cesnakovému zápachu ho môžete zapiť teplým mliekom alebo si zahryznite jablko.

 Na dodanie najvhodnejších  vitamínov a minerálov sú najlepšie citrusové plody, čierne ríbezle, čučoriedky, paradajky, mrkva, špenát, no aj iné ovocie a zelenina, najmä s vysokým obsahom vitamínov A a P (flavonoidov). Predávkovanie minerálmi a vitamínmi v tabletkách je škodlivé.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 Snažte sa zbaviť strachu, oslabuje vám imunitný systém. Nenoste v sebe nenávisť ani závisť voči nikomu, škodíte tým nielen tomu, koho nenávidíte alebo komu závidíte, ale zároveň aj sebe.

 Nerobte žiadnu mágiu ani čary (odrábanie zočí je tiež jedným zo spôsobov mágie).

A nezabudnite niekoľkokrát denne vetrať. Radšej udržujte v byte o stupeň nižšiu teplotu, len aby ste mali prísun čerstvého vzduchu. Vedcami vymyslená téza, že kovidový vírus v teplom prostredí slabne, sa ukázala ako nepravdivá, korone sa dobre darí aj v tropických krajinách.

 Ak ste veriaci, pravidelne sa modlite. Ak sa nechcete modliť výlučne a bezvýhradne len k Nebeskému Otcovi,  radšej sa nemodlite vôbec. Nesprávna a zle nasmerovaná modlitba narobí viac škody ako úžitku.

Skryť Vypnúť reklamu

 Iritujú vás posledné dve vety, pretože sa modlite inak aj preto, že vám to prináša dobrý pocit upokojenia? To ešte nie je dôkaz, že modlitba je správna. To isté - že po modlitbe má dobrý pocit - vám povie aj moslim, hinduista, budhista, stúpenec vúdú či iný pohan, ktorý sa môže modliť hoci aj k Perúnovi...

 Ak sa budete snažiť dodržiavať tieto rady, pandémia sa vás síce môže dotknúť, ale len okrajovo a nemoc bude mať bezpríznakový alebo len mierny priebeh.

 

 

 

 

 

 

 

Alojz Hric

Alojz Hric

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  2x

Krédo: žiadna téma by sa nemala pokladať za tabu. Píšem fejtóny, glosy, satirické útvary. Občas nabrúseným perom pichnem aj do osieho hniezda... Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Skryť Zatvoriť reklamu