Rusko schválilo Harabina za prezidenta Slovenska!

Písmo: A- | A+

Ruská federácia sa rozhodla po viac ako roku právnických analýz konať. Neuznala právoplatnosť prezidentských volieb na Slovensku, vzhľadom na podania na ústavný súd a zamedzeniu prístupu jedného z kandidátov na prezidenta SR

k spravodlivému procesu.

Bieloruský prezident okamžite ponúkol závratnú čiastku pre opozičné sily v Slovenskej republike, aby boli použité na propagáciu a obranu svetového práva v demokratickom svete, aby pomohol odstrániť nespravodlivý režim na území spojenca.

Pod hrozbou využitia ekonomických prostriedkov na ďalšie ničenie demokracie v samom srdci Európy sa podarilo zablokovať štátne zlato krajiny v správe Bank of England, ako aj dovoz a tranzit ropných látok a plynu, čim chcú zabrániť prísunu financií na rozklad demokracie. Postupne sa k uznaniu nového dočasného prezidenta pridávajú ostatné krajiny ako sú Venezuela, Srbsko, Kuba, Sýria a iné.

Situácia sa dramatizuje, štátny aparát kolabuje, nastupuje anarchia. Nedostatok financií začína vyvolávať humanitárnu krízu podporovanú krízou hospodárskou. Ľudia naplnili ulice, armáda a policajti sú bezmocní.

Maďarská menšina okamžite aktivuje referendu o odtrhnutí sa územia k stabilnejšiemu susedovi, obnoviť žiada hranice spred Trianonu. Maďarská vláda nenechá svojich krajanov v problémoch a okamžite vydáva a akceptuje doklady svojej národnosti.

Na východe krajiny sa medzitým situácia úplne vymkla spod kontroly, organizujú sa lúpežné nájazdy za zostávajúcimi zdrojmi.

Rusko a jeho spojenci sa rozhodli poslať vojenskú pomoc na upokojenie situácie.

P.S.

Toto je science fiction. Podobnosť s nejakými skutočnosťami je čisto náhodná. Chcem len upozorniť, že v našich očiach aj tak bezvýznamné rozhodnutie ako uznať dočasného prezidenta v krajine na druhej strane sveta môže spustiť katastrofálne eskalácie situácie. Hoci celý svet potichu v hanbe začína túto podporu sťahovať, my sa tvárime pápežskejšie ako pápež.

Skryť Zatvoriť reklamu