II. pilier ... narazili sme na podvodníka ...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Práve teraz je obdobie, kedy sa mestom prechádzajú obchodní zástupcovia a snažia sa prehovárať ľudí, aby sa dali k tej, či onej spoločnosti a oblbujú ich. Prečítajte si, čo sa stalo mne a mojej kamoške ...

Rozprávali sme sa spolu s kolegyňou v meste na námestí, kde sa neustále pohybovali obchodní zástupcovia a robili nejaké ankety, ktoré sa týkali II. piliera.

Pristavil sa pri nás jeden z nich. Najprv sa spýtal mňa, čí mám II. pilier a u ktorej zo spoločností. Odpovedala som mu a keďže som ho mala asi len týždeň a bola to že vraj tá najlepšia spoločnosť, u ktorej som si dala urobiť II. pilier, tak sa ma nepýtal už na nič. No moja kolegyňa mala inú spoločnosť a dlhšie ako rok. Tak sa pýtal, čí nechce inú spoločnosť, tú čo som mala ja, lebo sa v nej neplatia žiadne poplatky. Zle sa pochopili a hneď jej začal vypisovať zmluvu a ani sa jej na nič nespýtal. Hovoril jej, že keď má tú spoločnosť už rok, môže platiť menšie, alebo žiadne poplatky, ako v tej spoločnosti, kde je teraz. Povedala, že to by rada a on hneď rýchly a išiel na vec. Začal ju oblbovať kávičkou a tak. Nakoniec sme si ho ešte raz odchytili, pretože nám dal nejakú falošnú zmluvu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Spýtali sme sa prečo sa pod zmluvu nepodpísal, keď ju vyhotovil on. Zmluva mala len jednu stranu, pričom ja som mala z tej istej spoločnosti dve. Tak sme mu slušne povedali, že ho kolegyňa zle pochopila, aby nám dal originál a roztrhal ho, ak je ešte čas.

Začal sa vyhovárať, že nemôže a také podobné veci. A nebol ochotný nám ju vydať. Spýtala som sa, čí má teda licenciu ..... odpovedal, že ju má na firme. Tak som mu povedala, že na firme mu je asi HoVnO platná. Takže nemal žiadnu licenciu .....

Tak som si slušne vypýtala jeho meno, alebo telefónne číslo. Povedal, že nám nič nedá.

Už mi došla trpezlivoť .... a mala som chuť ho chytnúť pod krk.

SkryťVypnúť reklamu

Zhodou okolností sme stáli pred oknami mestskej polície. Tak som mu povedala, ak má teda licenciu, že sa o tom môžeme ísť porozprávať s políciou, ak sa teda nemá čoho báť.

Vtom len prehltol sliny a zrovna mu vyschlo v krku a obliala ho červená.

Okamžite otvoril kufrík, vytiahol originál zmluvu a bez váhania ju počmáral a rozšklbal. Potom stiahol ocas medzi nohy, poprial nám ešte príjemný deň a ako smrad sa vytratil s námestia preč.

A my sa len usmievali ..... ako musel peniť, že prišiel o kšeft. Týmto Vás všetkých upozorňujem, aby ste im nevenovali ani slovo a radšej si zájdite do sídla tej spoločnosti, o ktorú máte záujem a, ktorá zamestnáva serióznych ľudí, ktorý sa v tom vyznajú.

Andrea Sentešiová - Sňadová

Andrea Sentešiová - Sňadová

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som rada, že som ... Zoznam autorových rubrík:  Len takNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu