Šikovne sa živiť prostitúciou, alebo sa iba primitívne ku**iť?

Zamyslenie sa nad tým ako sa všetko v živote dá robiť niekoľkými rôznymi spôsobmi. A že keď dvaja či viacerí robia to isté, nemusí to ani zďaleka byť to isté. A hlavne o tom ako tento zvlášť fakt platí v oblasti sexbiznisu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Čo si budeme navrávať: cca 90% dievčat, fungujúcich v širokej oblasti, zahrnutej pod názov „erotický priemysel“ sa dá jednoducho kategorizovať do jednej z dvoch skupín. Ergo sú to buď striptérky či modelky aktov s jasne a pevne stanovenými hranicami – na jednej strane.

Alebo prostitútky v niektorom zmysle toho pojmu

na strane druhej. Načo si dávať servítku pred ústa a hrať sa na rôzne „hostesky“ a „spoločníčky“? Vo väčšine prípadov (ale naozaj nie vo všetkých) ide o jednoduché dievčatá, od ktorých človek môže a mal by očakávať to najhoršie. O tom ale tento článok byť nemá.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ja ani omylom nechcem – nerobím to zo zásady a z princípu – nijako

zhadzovať, ponižovať či urážať tieto dievčatá

a (spravidla) mladé ženy.

A to aj bez ohľadu na to, či zo spolupráce s nimi kedysi dávno pochádzala časť môjho príjmu alebo nie. Nie som chrapúň ani pokrytec. Všetky baby, s ktorými som spolupracoval – aj tie najjednoduchšie, najnespoľahlivejšie a tie, čo mi vtedy navyvádzali najviac prúserov a najsprostejšie ma kade-tade ohovárali či nebodaj doteraz ohovárajú – si svojím spôsobom vážim a mám voči nim rešpekt.

Článok pokračuje na tomto linku (nové okno) na mojom vlastnom blogovom webe.

Andy Morávek

Andy Morávek

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  20x

Už v roku 1888 vyjadril veľký L. N. Tolstoj jedno z mojich elementárnych životných mott: "Chceš byť šťastný? Buď!" Viac blogov na mojom vlastnom webe AndyMoravek.sk. Zoznam autorových rubrík:  Svet Andyho MorávkaPartnerstvo, vzťahy a sex

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu