O vás bez vás

Písmo: A- | A+

Žena je fakt zvláštny tvor, tolerantnejší snáď v celej prírode ani neexistuje, dokáže odpustiť aj keď možno nedokáže zabudnúť, dokáže veriť aj keď vie, že je klamaná, prečo je to tak? Nie je to vedomé ubližovanie si? Chlap ju môže podvádzať, klamať, ubližovať jej, no v konečnom dôsledku sme schopné ho aj tak milovať. Kde sa v našich ženských hlavách vzala táto chyba? A je to vlastne chyba? Alebo to je niečo, čo si nechceme priznať?


Milí muži, bez vás my nevieme existovať.

Vždy som obdivovala mužov. Z jednoduchého a prostého dôvodu. Aj keď ste chybou v našich hlavách, ste neodmysliteľnou súčasťou nášho bytia. Sme nepochopiteľné, nevyspytateľné, emocionálne nadané, flexibilné, odolné, milujúce no najmä sme vnímavé.

My vidíme všetko čo pre nás robíte. Vnímame ako nás rozmaznávate keď sa necítime vo svojej koži. Ceníme si ako sa o nás staráte keď sme choré, keď nás náhodou šéf naštval v práci, alebo keď podliehame naším častým ženským chvíľkam. Radujeme sa, že ste pri nás, aj keď naše časté neznesiteľné správanie je naozaj hrozné. Cítime ako veľmi nás milujete v tých divných chvíľach, aj pre vás v tých najnepochopiteľnejších.

Vy muži ste pre nás akýmsi symbolom ochrany. Vidíme vo vás niečo veľkolepé, čo nás láka a ťahá za vami a na druhej strane, nás to upokojuje a dodáva nám pocit domova. Vaša sila a občasný nezáujem nás privádza to zúfalstva, ale stále je to vlastnosť, ktorú milujeme. Ideme sa zblázniť pri vás, keď nás nechápete no o to viac nám šibe, keď nie ste pri nás.

Sme hrdé na to, že ste. Pretože vy máte schopnosť nás upokojiť, nahnevať, rozosmiať, rozplakať, milovať.A keď sa raz do vás zaľúbime, potom je nám ťažko sa odľúbiť. "Patríte" nám a my chceme patriť iba vám. Síce aj keď vieme, že v dnešnej dobe je to veľmi sladká predstava o večnosti. Ale keď vieme, že ste ten pravý, bránime si vás zubami, nechtami a netúžime po cudzích pohľadoch. Keby sme mohli, nalepíme vám na čelo: "NEDOTÝKAŤ SA!" a každej žene hovoríme: "On je iba môj!". Milujeme vás, takých akí ste, aj keď chceme občas meniť vaše životné návyky, rozhodnutia ktoré sa nám dobré počúvajú, tak stále ste pre nás bohovia! Niečo zakázané, vášnivé, nepochopiteľné a neporaziteľné.

Ďakujeme vám, za to ako nás chápete, rozmaznávate a oživujete v nás rôzne druhy nášho ja. Keby nebolo mužov, ženy by nemali čo milovať. Samozrejme okrem oblečenia, na ktoré míňame nehorázne sumy. No môžu nás šaty objať? Pobozkať, túliť sa s nami, dožierať nás, hádať sa s nami, potom sa udobrovať, flirtovať, doberať, privádzať do šialenosti a napokon nás stále nekonečne milovať?

To dokážete iba vy a samozrejme aj my. Vďaka vašej pomoc a našej nežnosti, tvoríme tú pôvabnú jedinečnosť. Spolu sme jin a jang.

Alebo? Nebo a peklo.

Skryť Zatvoriť reklamu