Som malý štetec v rukách umelca

Nikde nie je toľko Boha ako vonku. Vdychujem jeho vôňu, prítomnosť v každom kúsku. Toto sú situácie pre dotyk inšpirácie. Sama sebe sa stávam múzou. Neplánujem - krása vzniká z túžby, zo samoty, ktorá nie je osamelá. Píšem do vlastného tieňa. Nie je to klišé, že príroda upokojuje.

Písmo: A- | A+
Obrázok blogu

Som vďačná, že ma tu vzal. Len pred ním sa viem celkom odhaliť. Vždy bude pre mňa prvý a najkrajší. Som pre neho slobodná a nechávam sa objavovať.

Miluj a rob čo chceš. Srdce ženy je odrazom Božej krásy. Slobodné je to, čo ma príčinu v sebe - v srdci. Myšlienky, s ktorými sa práve najviac stotožňujem. Čo pre Neho znamenám? Otvorila som si Písmo - nádvorie Božieho kráľovstva. Už nemusím ďalej skúmať svoju krásu. Videla som toľko nového. Nádherné stvorenia, závratné výhľady. Som pokojná len tu. Trochu mimo reality, ale každodennosť je tiež reálna. Nedá sa z nej utiecť. Azda len zo stereotypu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Moje nenaplánované prázdniny ma každý deň niečím novým a krásnym prekvapia. Nie sú to len prázdne dni. Som v nich trochu sebecká, lenivá. Nechávam sa rozmaznávať a čerpám energiu zo všetkého po troške. Vytváram krásny celok.

Ako by vyzeral úvod olympijských hier, keby sa jediný Číňanko pomýlil? Bolo ich tam tak veľa a všetci rovnakí. Ukrytí v dave, nie priestor pre individualitu. A predsa je každý výnimočný a najdôležitejší. Možno by stačilo zmeniť rytmus len o jednu sekundu. Nechcem sa mýliť a narúšať krásu. Nenechám sa znechutiť, vstávam a rozvíjam sa ďalej. Ďakujem za to, že v úvode do večnosti sú omyly povolené.

SkryťVypnúť reklamu

Takéto Stretnutia milujem. Modlím sa všetkými zmyslami. Dá sa to aj sediac na chate, popíjať pivo a byť trochu urazená. Práve pre tú nezvyčajnosť je to najkrajšie. No keby som sa neurazila, nezažila by som tento okamžik. O chvíľu sa tam vrátim a budem zasa sama sebou. Nevadí, že trochu nepochopená.

Anna Bučková

Anna Bučková

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

trošku nepochopená chápavými, milovaná zamilovanými do iných a dýchajúca bez cieľa s jasným koncom Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáDúhovéVykračujem siClapci, muži a ...moji chlapi(Ne)Miešam saFotočky

Prémioví blogeri

Pavel Macko

Pavel Macko

214 článkov
Tupou Ceruzou

Tupou Ceruzou

330 článkov
Anna Brawne

Anna Brawne

125 článkov
Roman Kebísek

Roman Kebísek

116 článkov
Martin Sukupčák

Martin Sukupčák

126 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
reklama
SkryťZatvoriť reklamu