Stretnutie blogerov pod morom /Fikcia/

Na scéne sa objavili noví blogeri z ostrova Fidži. Uvedení jedinci v počte asi 5 ľudí blogujú iba nedávno /cca 2 mesiace/ , a už sa dožadujú stretnutia s ostatnými blogermi.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (13)

Podujali sa na neľahkú úlohu zorganizovať stretnutie blogerov v okolí ostrova Fidži, kde sa nachádza novovybudované rekreačné stredisko- pod morom! K stredisku vedie podmorský tunel, kde premáva autobus až k budove. Izby v budove sú kompletne zariadené, vrátane, televízora, veže, videa, nábytku, dokonca aj žehličky na prípadnú potrebu návštevníkov, v izbách je aj počítač s pripojením na internet.Z okien strediska je vidieť plávať ryby a rybičky, riasy a rozne vodné živočíchy, napríklad medúzy.Súčasťou vybavenia budovy ja aj kyslíková miestnosť na lepšie osvieženie, bar a diskotéka v plavkách, napriek tomu, že do strediska nezateká voda z mora.Cenu ubytovania neuvádzame, pretože hotel je už dávno v prevádzke a je nákladove dostupný priemerne zarábajúcemu občanovi ostrova Fidži.Bolgeri, ktorí sa chcú zúčastniť uvedeného stretnutia, nech sa hlásia do internej blogerskej diskusie, ktorú bude moderovať Suva Saki.Termín stretnutia je na Silvestra tohto roka 2006.Má niekto záujem?

Antónia Tokárová

Antónia Tokárová

Bloger 
  • Počet článkov:  81
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Myslím si, teda som...na blogu. Zoznam autorových rubrík:  Môj denníčekSpoločnosť a aktuálneÚvahySpoza dveríPríhody na zamyslenieSvet filmuJazykové okienkoFikciaNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu