Kam sa podel optimizmus?!

Poviete si, čo je to za nadpis, preboha. aký optimizmus. Kto pozerá pravidelne televízne správy, dá mi za pravdu, keď prehlásim, že toľko negatívnych správ za tak relatívne krátky časový úsek ťažko nájsť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Nie je to však len v správach. Je to vo filmoch, prírodopisných seriáloch o pohromách, detektívkach, dobrodružných filmoch, aj v rozprávkach pre deti.No a na druhej strane dnes človek nestíha sledovať, koľko kníh o pozitívnom myslení vychádza v našich vydavateľstvách, koľko rád, ako triediť informácie a ovplyvňovať svoje myšlienky a ako správne žiť...... a médiá na nás chŕlia jednu negatívnu správu/ príbeh/udalosť za druhou...JE TO VŠADE.A predsa sa ľudia rodia, oslavujú, krstia, ženia, vydávajú...Nemyslím tým nasadiť divákov/ poslucháčom, jednoducho obecenstvu ružové okuliare a strčiť hlavu do piesku, že negatívne javy v spoločnosti neexistujú...ale predkladať ich vyvážene s tými kladnými a s mierou. veď svoje miesto v živote má aj dobro, láska a romantika.Len akosi sme na to zabudli...Hádam si môj článok všimnú kompetentní ľudia pracujúci v médiách.Hádam sa to zlepší.Hádam.

Antónia Tokárová

Antónia Tokárová

Bloger 
  • Počet článkov:  81
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Myslím si, teda som...na blogu. Zoznam autorových rubrík:  Môj denníčekSpoločnosť a aktuálneÚvahySpoza dveríPríhody na zamyslenieSvet filmuJazykové okienkoFikciaNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu