Milé mamičky – bratislavské Novomešťanky

Milé mamičky – bratislavské Novomešťanky Dovoľte mi prihovoriť sa Vám touto cestou ako Vaša poslankyňa a rovnako čerstvá mamička. Keďže v našej mestskej časti máme veľa mladých rodín je namieste zamyslieť sa nad tým, ako môžeme skvalitniť ich život. Po narodení mojej dcérky sama vnímam niektoré veci úplne inak.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Zrazu ma zaujímajú možnosti, kam sa možem ísť prejsť s kočíkom. Všímam si vysoké obrubníky, chodníky, nesprávne parkujúce autá a veľa miest, kam sa len tak ľahko nedostaneme. Rovnako mám potrebu sa niekde stretávať a preberať tie naše milé starosti a radosti s našimi malými ratolesťami. Chýba mi materské a detské centrum spojené s menším ihriskom. Myslím, že to je niečo, čo by sme viaceré uvítali. Dokonca dnes sa občas prichytím pri tom, ako rozmýšľam, kde bude moje dieťatko chodiť do škôlky a dokonca do školy. Našťastie, dnes ešte naša mestská časť dokáže pokryť stále sa zvyšujúci dopyt po týchto službách. Ale určite sa zhodneme na tom, že zariadenia je potrebné inovovať, aby spĺňali dnešné náročnejšie kritériá. Aj to je jedna z našich priorít. Určite by nás potešili akcie organizované mestskou časťou pre mladé rodinky. Jednou z takých je vítanie novorodeniatok pánom starostom Rudolfom Kusým. A verím, že spoločne vymyslíme ďalšie podobné stretnutia, ktoré nám spríjemnia náš každodenný kolobeh. Samozrejme, uvítame akékoľvek Vaše ďalšie návrhy ako urobiť z našej mestskej časti miesto priateľské k mladej rodine a jej potrebám. Dovoľte mi ponúknuť Vám svoje kontakty a budem rada, ak ich využijete a podelíte sa s nami o Vaše nápady. 

katarina.augustinic@strana-sas.sk, 0907989023,
http://volby.strana-sas.sk/augustinic/


Ing. Katarína Augustinič 
Poslankyňa Nového Mesta –Bratislava 
Poslankyňa hlavného mesta SR Bratislava

Katarína Augustinič

Katarína Augustinič

Bloger 
  • Počet článkov:  33
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som poslankyňou Hlavného mesta SR - Bratislavy za Nové Mesto. Predsedníčka poslaneckého klubu Bratislava Inak. Som človek s otvorenou hlavou a veľkým entuziazmom. V živote je pre mňa dôležitá empatia, intuícia a zdravý rozum. Myslím si, že v slovenskej politike je priveľa mužského ega a chýba viac ženského princípu :) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu