90 dní SMER-u! Sranda alebo dôvody na zaplakanie?

Dnes je to presne 93 dní, od dňa kedy sa u nás uskutočnili parlamentné voľby.  Niektorí svoju voľbu už oľutovali, ostatní tak urobia neskôr, niektorí tak neurobia nikdy a koniec koncov najlepšie sú na tom aj tak tí, ktorí vlastne ani voliť nešli lebo nemajú čo ľutovať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Od momentu keď sme zistili, že SMER má 84 mandátov, teda vlastne neohroziteľnú väčšinu v parlamente ubehlo už viac ako 90 dní. V tom momente ako to vyšlo najavo ľudia sa začali hádať. Voliči lavice začali útočiť na voličov pravicových strán(teda vlastne na voličov iných strán ako SMERu). A voliči pravice zas začali útočiť na voličov lavice. Ľavičiari tvrdili, že dobre tak pravici „my chceme nášho Robka“ a pravičiari vlastne tvrdili to isté (len bez toho „nášho Robka“ samozrejme).

No ale čo sa zmenilo za tých 90 dní? Pravica sa háda ako keby vládla ONA. No SMER toho stihol predviesť viac. Počnúc ministrom Richterom s fiktívnym diplomom, pokračujúc ministrom Čaplovičom (minister, ktorý má hádam „nápad na každý deň“), pokračujúc braním peňazí z vreciek ľudí namiesto toho aby sa hľadali lepšie riešenia (áno toto je asi fakt jediná vec, v ktorej sa pravica vyzná), no a celá táto fraška končí predsedom vlády Ficom, ktorý radšej k ničomu nepovie otvorený názor aby si nerozhneval svojich voličov. Pravica toho fakt veľa neukázala. Za zmienku jedine stojí nezmyselná voľba Freša za predsedu SDKÚ-DS a odchod Lipšica z KDH, ale to je na viac ako 3 mesiace málo, čo poviete? Most ostal Most len tá rieka pod ním je možno trochu hlbšia, no a páni z SaS si asi išli zahúliť keď ani Dúhový pride nejako nepodporovali. A nakoniec OĽaNO, keby mi domov nechodí „kúpim -predám - Matovič“ tak ani neviem, že OĽaNO existuje. Teda áno, samozrejme vedel by som ale len vďaka pánu Kuffovi, ktorý má liek na všetko..

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Takže sčítané a podčiarknuté, v parlamente sa nič nezmenilo. Vládne SMER, ktorý ide kradnúť ale tentokrát sa riadi heslom Milana Lasica: „Kradnúť? Prosím ale kultúrne a v rukavičkách, nech nieste každému na posmech.“ Fico vie čo robí a robí to dobre, ale či to vedia aj páni z takzvanej pravice, to je už na uváženie....

Pekný večer, priatelia!

Adam Bajo

Adam Bajo

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som študent, ktorého trápi veľa vecí avšak niektoré ho aj tešia. Potrebujeme zmenu v myslení a budem rád ak Vám svojím blogom odprezentujem to, čo ma trápi. Zoznam autorových rubrík:  PolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu