Čo sa to bude diať v parlamente?

Niekto vraví, že Richarda Sulíka bol v NRSR "bordel". No to čo sa tam bude diať teraz nikto ešte nevie a vedieť asi ani nebude...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Takže poporiadku, najskôr sa MOST-HÍD domáhal postu podpredsedu parlamentu. Odôvodňoval to dvomi vecami. 1. Že Béla Bugár by bol lepší podpredseda ako niekto z OĽaNO. 2. Že OĽaNO chce novú kultúru v parlamene a tým pádom nemusia mať post podpredsedu.

Na to prvé sa dá odpovedať asi takto: Neviem či sa mýlim ale ja som nejaké významné kroky p.Bugára ako podpredsedu parlamentu nezažil. Mal príležitosť, v politike je dlho ale nezdá sa mi že niečím významným prispel, aj keď určite jeho miesto v parlamente je, to bez debaty.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Na to druhé sa hľadá odpoveď ešte ľahšie. Neviem či sa to zdá iba mne, ale oni tým asi chceli povedať, že OĽaNO chce novú kultúru v parlamente, a keď chce iba to čo im právo patrí tak z idú robiť darmožráčov a ľudí, ktorí idú iba po postoch. Zdá sa mi to choré.

Opozícia a novinári ďalej urážajú Igora Matoviča tým, že jeho poslanci budú môcť hlsovať podľa svojho vedomia a svedomia, ale on predsa povedal, že keď sa niečom dohodnú tak budú hlasovať všetci tak isto. Jemu ide len o to, že keď dá zákon aj SMER a ten zákon bude dobrý, tak prečo ho nepodporiť? Ale iba hľadieť na to, že ho navrhol SMER? Veď to je choré, aj keď sám viem, že takých zákonov bude málo ale tak keď sa niektorý vyskytne tak ho bude treba podporiť, zas na druhú stranu keď niečo navrhne niekto zo stredopravých strán(a bude to totálna blbosť) tak to budú podporovať len preto, že sú spolu v opozícii?!

Skryť Vypnúť reklamu

Vraví sa, že keď sa niekto zlepšiť, tak treba začať od seba. A je to pravda, neviem prečo vyťahujú stredopravé strany na seba takúto "špinu" a chcú si uškodiť, veď to predsa mali robiť pred voľbami ale vyťahovať ju na SMER, a že tej špiny na SMER je veľa sa hádam nemusíme ani baviť.

Koniec koncov začínam mať pocit, že aj niektoré strany (a hlavne tie od, ktorých by som to nikdy nečakal) bažia iba po postoch. Ale hlavu hore SLOVENSKO, 4 roky prežijeme (snáď) a potom si znovu zvolíme darmožráčov ale treba dúfať, že tých menších!

Adam Bajo

Adam Bajo

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som študent, ktorého trápi veľa vecí avšak niektoré ho aj tešia. Potrebujeme zmenu v myslení a budem rád ak Vám svojím blogom odprezentujem to, čo ma trápi. Zoznam autorových rubrík:  PolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu