Televízia Stanislav

Bol som na víkend u rodičov v Skalici a keďže sa tu občas nudím, hľadal som nejaké informácie o komunálnych voľbách. Objavil som všelijaké nudné letáky, ktoré nestoja za reč, potom nejaký pokus o volebné noviny, ktoré by možno za reč stáli, ak by boli dotiahnuté, ale všetko pretromfla miestna televízia.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Okrem iného vysielania pre dôchodcov a mentálne zaostalých, tu preberali istý článok z novín, ktoré som vám spomínal. Nejdem sa tu baviť o tom, kto má pravdu, to z môjho pohľadu nie je dôležité. Čo mňa zarazilo bol fakt, že tu všetci jednostranne vystupujú proti autorovi článku, ale mojich milých hrdých Skaličanov ani nenapadlo dať slovo a možnosť sa hájiť autorovi článku. Celé to vyzeralo ako v bývalej socialistickej televízii alebo televízii za čias vlády Mečiara. Na konci ešte ideologický šéf, primátor, bývalý komunista zahral divadlo, že sa ide modliť a bol koniec.

Vždy a všade rád spomínam, že som Skaličan a som nato hrdý. Po tomto vysielaní som sa strašne hanbil. Hanbil som sa za zbabelého primátora, ktorý verejne kopal do človeka, ktorý sa nemohol brániť. Hanbil som sa za tých prisluhovačov, ktorí mu v tom pomáhajú. Hanbil som sa za túto televíziu.

Až na konci som pochopil. Zobrazila sa skratka TVS a ja už viem, čo to pre mňa odteraz znamená: TV Stanislav. Za peniaze všetkých občanov mesta, ale len pre jedného občana mesta – Stanislava Ch.

Ján Baník

Ján Baník

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Rodený Skaličan žijúci v Bratislave. Srdcom však stále v Skalici, kde stále žijú moji rodičia, preto ma zaujíma, čo sa v tomto krásnom meste deje. Zoznam autorových rubrík:  Skalická politikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu