Načo k***a je nám STV4 keď aj Trojka je h****o?

Písmo: A- | A+

Opakujem otázku. Načo ku*va je nám STV4 ? Navyše ju má hradiť štát. Diváci totiž žiadnou formou ochotný platiť nebudú. Platiť predsa býva zvykom za služby a tu niesu žiadne a ak aj sú, sú horšie ako mizerné...

Ja teda celkom určite odmietam a podľa mňa nebudem sám. Hlavne po súčasnej blamáži športove STV3. Prečo blamáž? Pretože športuchtivý diváci browsujú po internete, aby našli link na streaming zápasov z MS v hádzanej a mohli sledovať životné výkony slovenskej reprezentácie. 

A to len preto, že STV3 nemá práva na priame prenosy týchto zápasov ale len na ich záznamy a koho by bavilo vidieť zápas potom ako už výsledok pozná z internetu? Úprimne? Doriti aj s takou STV.  Za čo vlastne potom platíme koncesionárske poplatky?

Ako je možné, že STV nedokáže prežiť z peňazí z reklamy + koncesionárskych poplatkov a potrebuje ešte neuveriteľné vládne dotácie? Je to tak že existuje veľké množstvo vyžieračov čo sa o správny tok peňazí do ich vreciek starajú. 

Jednoducho ak už STV musí byť, stačí nám Jednotka a Dvojka načo pchať peniaze do ďalších zbytočných projektov ako je Trojka s úrovňou že sa jej rovná aj Komárňanská mestská televízia (a to o nej mám veľmi slabú mienku) prípadne novopripravovaná dotovaná Štvorka.

 

Ale ináč, blahoželám slovenským hadzanárom k ich famóznym výkonom. Videl som naživo veď mám STV3 internet.

Skryť Zatvoriť reklamu