Tlačová beseda súdruha premiera Fica.

Písmo: A- | A+

Hanba a grc. Nahodou som zastihol na TA3 upútavku na živú tlačovú konferenciu premiera Fica k „aktuálnym“ otázkam.Tak som si ju pozrel. Už lutujem. Čo tam odznelo nebolo ani aktuálne ani nič čo by sa hodilo inteligetnému politikovi. Už dávno síce viem, že toto inteligent nieje ale ešte som aspoň trocha dúfal.

Stratil som aj posledné ilúzie po premierovom útoku na kandidátku na prezidentku Ivetu Radičovú. Obvinil ju z protislovenskej činnosti, vytiahol fotky z mítingov z 90tych rokov organizovaných proti rozdeleniu Československa. Proti vtedy bola nielen ona ale takmer celé Slovensko. Toto oprávňuje všetkých ostatných kandidátov vytiahnuť na premierovho favorita Gašparoviča všetok ten humus z mečiarovskej éry čo ten hajzel spáchal. Bude toho vela, možno ešte ovela viac ako sa nám sníva.

A opät chce diktovať novinárom čo dôležité je a čo nie. Vraj slovenské médiá odignorovali rokovania medzi Slovenskom a Talianskom za čo sa vraj osobne chce premierovi Talianska Berlusconimu ospravedlniť. Ok tak už nestačia len komunistický a diktátorský kamaráti potrebuje už aj mafiána? Myslel som že ich má dosť cez minstra spravodlivosti. Alebo sú všetci komunisti velmi ďaleko a Berlusconimu sa lahšie lezie do riti? Fakt je že populisti sú úplne rovnaký.

Ozaj viete že premierovi prekáža SHOOTY. Aj ja som sa to dozvedel z tlačovky. Ja sa na tom vždy len dobre zasmejem veď je to predsa karikatúra a tuším sa na neho vzťahuje loboda prejavu a to napriek tomu, že premier tvrdí že sa to zakázať dá. Dúfam, že nedá a keby predsa, dufam že sa nájde dosť miest kde sa okrem SME kde sa môže objaviť.

Skryť Zatvoriť reklamu