Zastavme toho idiota Fica

Písmo: A- | A+

Keď sa vyjadrí Janko Slota, či má vypité alebo nie, každý očakáva nadávky na maďarov, urážky či iné pre politika nevhodné slová. No to čo predviedol súdruh premier prekonáva všetky hranice normálneho vystupovania aj ako súkromná osoba, nehovoriac o tom, že je premierom demokratickej (ale do komunizmu smerujúcej) krajiny.

To že z jeho úst berú urážky ako balzam na dušu všetci novinári ho celkom určite neospravedlňuje. Samozrejme ako komunistovi mu chýba cenzúra a bolí ho, že si noviny napíšu čo len chcú a tým pádom často aj pravdu. Zaujímavosťou je že premier urazil novinárov z takmer celého politického aj novinárskeho spektra. Bohužial aj vo svojom okruhu známych sú indivíduá ktoré práve pre tento slovník súdruha Fica obdivujú. Tvrdia, že tým ukazuje svoju silu. Už len málokto z nich si všimne, že za slovami je absolútne vzduchoprázdno. Nevadí, veď každa a hlavne komunisticke diktatúry sa zakladajú na populizme. V tom už súdruh medzeri nemá, je skutočne neprekonatelný.

Začul som však aj výrok, že naši vojaci nevedia ani pochodovať. Súdruh premier, načo aj veď ak bude treba ochránia nás voská vašich kamarátov z Ruska, Číny či Vietnamu. Možno aj rovnakou razanciou ako v roku 1968 hlavne ak pôjde o kontrarevolúciu (prehráte vo volbách). Nevadí že sa odvtedy režim zmenil, veď Vy ste si rok 1989 ani nevšimli. No ak bude aj pokračovanie vášho vládnutia rovnaké na tento pamätný rok môžeme aj mi pokojne zabudnúť.

 

 

Nakoniec prosím aby sa v diskusii , či už pozitívne alebo negatíne, nezapájal nikto kto voliť nebol (je jedno koho volil) pretože nemá právo sa nikoho zastávať ale ani kritizovať

Skryť Zatvoriť reklamu