Ako to vlastne je?

Ako vlastne život funguje? Čo vlastne od života chceme? Prečo si nie sme všetci rovný ? Priznajme si to, každý sa nad touto otázkou raz za čas zamyslí...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Pred nedávnom som sa spýtala sama seba tú istú otázku, prečo ? Prečo3% ľudí žije oveľa šťastnejší život než 97% ostatných? Tajomstvo ..

Určite poznáte tie rána, budí vás ukričaný sused, odporný budík, alebo pes dožadujúci sa svojich potrieb. Bum myšlienka , je pondelok. Skrátka a jasne nič príjemne, a vtedy to začne, od rána ste nervózny, rozladený. Všetko sa začne kaziť, od podlahy. Rozbijete si svoj obľúbený hrnček, zlomíte v zámke kľúč, zašpiníte si blúzku/košeľu. Meškáte do práce kvôli zápche a negatívne myšlienky sa kopia. Do práce samozrejme prídete neskoro ,nadriadený po vás celý deň pozerá akoby ste mu zjedli posledný kúsok jeho pizze. Unavený sa za tmy vraciate domov, autobus bohužiaľ nestihnete, takže vás čaká buď ďalšia hodina-dve čakania alebo po svojich.Povedzme ,že počkáte, cigarety došli, telefón sa vybil --prúser-- nastúpite do autobusu, uvidíte svojho/ju ex s ktorým ste sa nerozišli práve v dobrom, plný autobus ľudí takže vás čaká pol hodina státia. Domov prídete rozbitý ako cigánska hračka na piatu. Večer zisťujete ,že deň bol úplná katastrofa a s tým istým pocitom zaspávate. Ďalší deň to isté, a takto sa vám to pekne kopí celý život.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Príde na hovno výplata, rozíde sa s vami partner, váš smútok a zlá nálada sa stáva rutinou. Nemáte chuť, niečo robiť zo svojím životom. Nemáte na nič čas, vaša osobnosť upadá , jediná komunikácia s ostatnými je možno tak prehodíte pár slov so starými kamarátmi o tom, že susedka si kúpila nové BMW. Stávate sa tzv. OVEČKOU. Alebo inak povedané radíte sa k 97%-tám. 
Nikdy vás nenapadlo rozmýšľať inak ? Nie,že ? Ako môžete myslieť na niečo pekné, keď máte na krku dieťa, pôžičku a dve práce, však ? 

Teraz teda, prečo 3

Poviem vám to v skratke, svoju budúcnosť si vytvárate samy, ano viem, je ťažké pripustiť ,že ste si pritiahli problémy, ale prítomnosť je zrkadlo vašich myšlienok v minulosti. 
Keď večer prídete spať so zlou náladou ráno sa s ňou zobudíte. → ľahká matika,že?Samozrejme nemôžete mať pozitívne myšlienky keď máte zlú náladu. Určite poznáte- Ste to čo jete.- Teraz vám vravím -Ste to, na čo myslíte, čo si dokážete pritiahnuť pomocou svojej mysle.Svojich pozitívnych myšlienok. -Teda pokiaľ chcete byť šťastný.

Barbora Ďurovská

Barbora Ďurovská

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Také polepetko.. nič len stratené dievča z vlastným pohľadom na svet.. Nikdy neviem čo mám napísať.. ale keď to príde.. ide to samo. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
SkryťZatvoriť reklamu