27. týždeň

Ani neviem, ako a mám za sebou 27. týždeň tehotenstva. Prebehlo to rýchlo a bez zbytočného sledovanie vnútra záchodovej misy, nezvyčajných chutí a chvála bohu, ZATIAĽ aj bez priberania.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

 Všetko to začalo neobvyklou nechuťou na kávu (čo je v mojom prípade až neuveriteľné, nakoľko denná spotreba sa vie vyšplhať až na päť). Prežila som so stvorením v bruchu aj štátnice. Čiže môžem skonštatovať, že bábo má už ukončenú VŠ (bude to asi nadpriemerné dieťa J). Od začiatku som mala nevysloviteľný pocit, že to bude malý Samuelko, takže predbežne sme začali volať bruško SAMKO. Naše presvedčenie sa zvyšovalo z každým ultrazvukom (aj keď nikdy nebolo nič vidieť), stvorenie vo mne dávalo najavo, že sa bude robiť to, čo chce ono samo. V 22. týždni na ultrazvuku ukazovalo pani doktorke stredný prštek, takže sme si povedali „To bude chalanisko ako sa patrí“. Všetko to zmenil morfologický ultrazvuk, na ktorom nám pán doktor povedal „95% baba“ takže pracovný názov bruška sa zmenil zo Samuela na Paulínku. Paulínka má predpokladaný vpád do nášho života 3. februára 2010 a ako šiesty člen našej rodiny narodený v tomto mesiaci, bude podporovaná ostatným ženským osadenstvom. No čo už, budeme asi taký babský klan !!!!!!

Barbora Takáčová

Barbora Takáčová

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som v procese neustálych fyzických a psychických zmien, ktoré vyvrcholia 3.februára 2010, koncom a zároveň novým začiatkom. Heslo: Paulinka Zoznam autorových rubrík:  PocityVytiahnuté zo zásuvkySúkromnéTo čo ma štve!

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu