Pedofili a homosexuáli na spoločnom pochode a súvislosť homosexuálov s pedofíliou

Vedeli ste, že pedofili v Prahe  sa pripojili k účastníkom pochodu homosexuálov? Začo tam pochodovala skupina pedofilov? Aby mohli beztrestne zneužívať detí? A prečo to nevadilo h omosexuálom? Možno preto, že s úvislosť homosexuality s pedofíliou je väčšia, ako si mnohí mysleli.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (322)
Zvrátenosť v Prahe
Zvrátenosť v Prahe (zdroj: Internet)

Je to zvrátenosť, ako aj samotné pochody homosexuálov. Aké práva ešte potrebujú? Beztrestne zneužiť nevinné dieťa? Nepochybujem o tom, že osnovy zvrátenej sexuálnej výchovy v školách majú provokovať, aby dieťa prestalo byť dieťaťom a začalo sexuálne žiť. Všimli ste si, že LGBT agenda podporuje povinnú sexuálnu výchovu? Keď vznikla tá nebezpečná a hnusná choroba, ktorá sa prenáša hlavne cez pohlavný styk, tak homosexuáli v Amerike patrili medzi prvých, čo odporúčali v školách propagovať kondómy. Dnes už niekde aj zadarmo rozdávajú. Pričom je dokázané, že kondóm môže zlyhať v ochrane pred HIV až 20%. Propagácia kondómov je vražedná. Teda aj sexuálna výchova je v prospech homosexuálov, pretože podporujú deti v tom, že promiskuita je normálna. 

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pozrime sa na súvislosť homosexuálov s pedofíliou. 

Nebudem tu tvrdiť, že všetci homosexuáli sú pedofili, pretože to nie je pravda. 

Veľa sa hovorilo o škandáloch v Cirkvi. Niektorí kňazi zneužili deti. Média o tom hovorili. Boli dni, keď každý večer v hlavnom spravodajstve zverejnili nový prípad zneužívania. Vďaka tomu si dodnes niektorí myslia, že najviac pedofilov je medzi kňazmi, čo nie je pravda. V Amerike sa možno nezverejňujú na internete len celé spisy pojednávaní zo súdnych konaní, ale aj rôzne štatistiky odsúdených a pod. Pamätám si, že asi pred niekoľkými rokmi (už v čase tých škandálov) z celkového počtu všetkých obvinených pedofilov boli kňazi len maličké percento (napr. učitelia telesnej výchovy mali oveľa väčšie percento).

Skryť Vypnúť reklamu

Samozrejme, že to nijako neospravedlňuje kňazov. Každý pedofil (aj pedofilný kňaz) by mal napochodovať niekam, kde už nidky nebude môcť ublížiť dieťaťu. Mal by byť zavretý, aby neohrozoval spoločnosť. Mal by sa liečiť. Napochodovať teda tam, nie pochodovať v Prahe za...

Nikto by nemal mať zľutovanie nad pedofilom, ktorý zneužíva alebo plánuje zneužiť dieťa. Čudujem sa, že vôbec dovolili pochodovať pedofilom. Alebo budeme svedkami toho, že v ďalších rokoch nastane záhadné vylúčenie pedofílie z nenormálnosti do normálnosti, ako bolo aj záhadné vylúčenie homosexuality zo zoznamu chorôb?

Psychiater Dr. Richard Fitzgibbons sa stal poradcom Kongregácie pre klérus. Okrem toho má skúsenosti s terapiou kňazov, ktorí sexuálne zneužívali deti. Tento psychiater z USA pripomína aj dôkazy a opiera sa o štúdie, že je súvislosť homosexuality s pedofíliou. 

Skryť Vypnúť reklamu

Dr. Fitzgibbons: "Každý kňaz, ktorého som terapeuticky liečil pre sexuálne kontakty s deťmi, mal predtým homosexuálne vzťahy s dospelými."

Týchto kňazov charakterizoval, že ide o osoby, ktoré v detstve utrpeli ťažké zranenia z osamelosti, problémami so vzťahom k otcovi, odmietaním rovesníkom, chýbajúcim mužským sebavedomím a negatívnym obrazom seba alebo svojho tela. Následkom týchto zážitkov boli smútok a hnev, aj proti Cirkvi, jej morálnej náuke alebo proti Učiteľskému úradu Cirkvi. Psychiater sa dotkol aj viery týchto kňazov. Podľa jeho zistení títo kňazi popierajú realitu hriechu vo svojom živote, odmietajú skúmať svoje svedomie, odmietajú sviatosť pokánia a náuku Cirkvi.

Skryť Vypnúť reklamu

Možno by nás zaujímalo, ako je na tom väčšina pedofilov? Lebo pedofílni kňazi sú skutočne veľmi malým percentom z toho celkového počtu pedofilov. Bolo by zaujímavé dozvedieť sa výsledky terapií napr. pedofílnych učiteľov, vychovávateľov a rodičov, ktorí predstavujú tú väčšinu. Aké sú ich dôvody? Prečo sa dopustili toho najhoršieho, čo len mohli na dieťati?

A určite žiaden pedofil sa nenarodil! Ale sa ním stal!

Tieto výsledky nech rozoberajú a skúmajú iní. Ja som pripomenul spomínanú súvislosť hlavne u kňazov. Hoci sú v menšine, tak ich najviac medializovali. Pre média je to pochopiteľné, lebo Cirkev hovorí o morálke.

Nech iní zverejnia štatistiky a výsledky, že aká je súvislosť homosexuality s pedofíliou napr. u učiteľov, ktorí sa dopustili zneužívania žiakov. 

LGBT aktivisti chcú registrované partnerstvá, homomanželstvá, adopcie a pod.

Nech zverejnia štúdie , že koľko rokov vydržal v priemere homovzťah alebo homomanželstvo oproti normálnemu manželstvu medzi mužom a ženou.

Nech sa zverejnia štatistiky, že či homosexuáli si väčšinou adoptujú chlapcov alebo dievčatá.

Nech sa rozoberajú štatistiky výskytu HIV/AIDS, ktoré jasne ukazujú, že najviac nakazených je mužov, čo majú pohlavný styk s mužom. 

Na záver dodám, že Slovensko nepotrebuje registrované partnerstvá, adopcie pre tieto partnerstvá, zvrátenú sexuálnu výchovu a už vôbec nie pochody homosexuálov, ktoré by po vzore u našich susedov mohli byť raz obohatené (aj bez námietky organizátorov a účastníkov) o pedofilov bojujúcich za svoje nezmyselné práva. 

Marek Bartkovský

Marek Bartkovský

Bloger 
  • Počet článkov:  50
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Chcem písať o súčasnom dianí... Zoznam autorových rubrík:  PolitikaRodinaSpoločnosťSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu