Lenny Kravitz a ropné vrty

Dôkladným premeraním som zisti, že vlastním šesť metrov štvorcových pôdy, ktorá je trošku neprakticky roztiahnutá do dvoch tridsať centimetrov širokých pásov. Stojím teda preto pred neľahkou úlohou nájsť vrtnú súpravu rodinného typu, pomocou ktorej sa dostanem k bohatým ložiskám čierneho zlata, voľkajúceho si pár metrov pod mojou obývačkou. Informácia o existencii ropného bohatstva sa ku mne dostala formou znamenia, ktoré mi včera zoslal všemohúci vo forme koncertu Lennyho Kravitza.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (27)

Jasne som počul ako miv dave fanúšikov šepká „Vŕtaj Martin vŕtaj, čerpaj tento nerast, ktoréhocena stúpa na komoditnej burze každým dňom, predávaj ho neďalekému Slovnaftu a bohatni.Nebudeš sa ty musieť viac trepať na koncerty Lennyho a zažívať všetkystrasti, ale Lenny sa dotrepe k tebe a bude ti hrať podľa tvojhomultimilionárskeho gusta“. 

A to sa mi páči. Nebudem viac musieťčakať ako trt dve hodiny po odznení posledného tónu predskokana na mladéhopána, kým sa mu uráči na pódium. Nebudem sa ja viactlačiť na milimetri štvorcovom s chudobnými fanúšikmi a bojovať o svojtesný, prepotený životný priestor, ktorý sa mi aj tak od bolesti chodidielrozmazáva pred vypleštenými očami.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Hneď ako Lennyho dovezie môj súkromný tryskáč,na moje súkromné letisko, Lenny si odloží v predsieni kabát, naladígitaru a koncert môže začať. Ja budem sedieť v pohodlnej sedačke, popíjať vychladenéMojito a jemne hlavou pokyvkávať v ľúbivých tónoch Lennyho gitary. 

Je možné, že Lennymuopäť prepne a bude chcieť pol hodinu loziť po tribúnach, tak ako včera naštadióne Artmédie. Ihneď pokyniem ochrankárovi, ktorý mu jasne vysvetlí, žetoto sa ujovi oligarchovi Martinovi nepáči a že oligarcha nemá ani zamak chuti opäť od zúfalstva spásať futbalistom trávu a čakať kým sa Lennyláskavo vráti na pódium, kde jeho kámoši z kapely konečne prestanúhrať ako zmyslov zbavení tú istú psychodelickú melódiu. 

SkryťVypnúť reklamu

Na mojom súkromnomkoncerte mi nikto nebude fajčiť do ksichtu a ja nebudem nútení týchtozávisláckych degešov klepkať po pleciach a vysvetľovať im svoju nevôľu.Žiadny nevicikanci sa nebudú tlačiť cez môj ťažko vylakťovaný životný priestor a už vonkoncom na mňa nebude revaťsopliak z ochranky, aby som zložil z pliec priateľku. Na mojomsúkromnom koncerte budem nosiť na ochrankárových pleciach pol svojej rodinya každý bude mať v rukách mávatka široké meter krát meter, ktoré budú blikať a hrať „Zvonky štestí“ od DarinkyRolincovej.  

Jediné čo mam mrzí, ženebudem môcť hodnotiť hudobné celebrity, ktoré si to včera odtrpeliv mojej blízkosti. Len v krátkosti poznamenám, že Cmorík zatiaľnezhodil, Smatanová je krajšia ako v telke, no a Kuly je bez výraznej,voľným okom pozorovateľnej zmeny. 

SkryťVypnúť reklamu

Plán je teda jasný. Idemdo ropného biznisu. Prehrám si z VHS kaziet posledných tristo dielovDallasu nech pochytím od Džejára základné finty a pustím sa do lukratívnejťažby. Ešte dnes bežím do železiarstva kúpiť čo najdlhší vrták na prieskumnývrt a popritom zavolám Martinovi Marušičovi aby mi pomohol s hĺbením.Chlapec sa síce vyzná len v razení cestných tunelov ale myslím, že je to lenotázka otočenia stavebných plánov.

Vy sa mi zatiaľ začnitezaliečať a líškať, no a ja vás potom MOŽNO pustím na môj súkromnýkoncert. Potrebujem, ochrankárov, čašníkov, výrobcu popcornu a niekoho,kto skočí na letisko po Lennyho.

Martin Basila

Martin Basila

Bloger 
  • Počet článkov:  69
  •  | 
  • Páči sa:  0x

..kronikár vedeckej nadácie Za Šťastné Tváre Našich Žien - ZŠTNŽ...keby neovplýval citom pre ďaľeký hod granátom a prekvapivo rýchlym šplhom na tyči, nikdy by si v triede nenašiel kamarátov...[gramatický analfabet].. Zoznam autorových rubrík:  ŽivotPríručkySvetomMomentkyVšeličoSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu