Zmeny v diskusiách na SME.sk

Cez vkend sme na žiadosť mnohch blogerov urobili dve menie zmeny v systme diskusi, ktor sa dotkn celho servera sme.sk.1. Diskutujci si odteraz sami mžu zmeniť alias - meno, ktorm s podpsan ich prspevky.2. Diskutujci, ktor maj vlastn blog alebo webov strnku, bud mcť zobraziť odkaz na ňu pri každom svojom prspevku.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (129)

1. Zmena aliasu
Ak ste si pri registrácii zvolili nevhodný alias a chceli by ste ho zmeniť, stačí, ak po prihlásení do diskusie kliknite na "zmena mojich nastavení" a zadáte nový alias. V aliase sú povolené aj medzery.

2. Pridanie adresy vašej stránky k vašim diskusným príspevkom
Našim hlavným cieľom je ďalšie skultúrňovanie diskusie a preto by sme boli radi, aby čo najviac ľudí diskutovalo nie pod prezývkami, ale pod skutočnými menami. Novú možnosť propagovať svoj blog či webovú stránku v diskusii preto ponúkneme len ľuďom, ktorí diskutujú pod celými vlastnými menami.

Pravidlá pre pridanie odkazu k vašim príspevkom v diskusiách sú teda takéto:
1. Odkaz bude pridaný len ľuďom, ktorí majú ako alias vlastné meno a priezvisko (najskôr si teda Alias zmeňte podľa bodu 1). Povolené sú aj kombinácie mena a aliasu, napr. v štýle "Meno Priezvisko (stará prezývka)"
2. Ako odkaz možno uviesť len adresu VAŠEJ VLASTNEJ webovej stránky alebo blogu (nezáleží, či je na sme.sk alebo inde)
3. Stránka nesmie mať komerčný charakter alebo obsahovať texty, ktoré sú v zásadnom rozpore s pravidlami tejto diskusie (napr. rasistické stránky).

Ak chcete k vlastnému aliasu priradiť webovú stránku (a už ste si zmenili alias na vlastné meno a priezvisko), pošlite e-mail na adresu blog(a)sme.sk a uveďte váš nový ALIAS a adresu webovej stránky, na ktorú chcete odkázať.
POZOR! Nepíšte nám vaše prihlasovacie meno (to, s ktorým sa prihlasujete do diskusií), ale ALIAS (to, čo sa zobrazuje pod vašimi príspevkami.)
Pozor, ak si zmeníte alias len pre účely zaradenia odkazu a neskôr si ho vrátite do pôvodného stavu, vaše konto pre diskusie bude bez varovania zablokované.

Tomáš Bella

Tomáš Bella

Bloger 
  • Počet článkov:  338
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Osobná stránka: about.me/tomas.bellaSkúste aj môj blog 1vetou.sme.sk. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáSurfujemTechnológie a myZábavaMédiáStalo sa, napísalo saSpoločnosťPostrehyFotoSúkromnéO blogoch

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu